Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két iszsz babám van, tandem...

Két iszsz babám van, tandem szopiznak. A bal mellbimbóm közepén egy lila , vérhólyaghoz hasonló vmi jött ki! Mit tegyek vele? Fölösleges nem járkálnék orvoshoz, nincs kire hagyni a kicsiket.

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, nagyon erősen meg lett szívva. Én semmit nem csináltam vele, elmúlt. Esetleg megpróbálhatsz Garmastant vagy bármi más kenőcsöt kenni rá, bár az inkább felszíni sérülésre van. Nekem egész szoptatás alatt időnként ki lett szívva, de sosem lett belőle nagyobb baj, minthogy fájt.
2022. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor nem aggódom :)
2022. dec. 27. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlik majd, nekem is volt többször, volt, hogy annyira fájt, hogy kb sírtam minden szoptatásnál. De elmúlt mindig magától
2022. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!