Nem indul be a tej?

Figyelt kérdés
36. hétre született a babánk 6 napja, de sajnos a tej nem akar beindulni. Ciciztetek, fejek, masszírozok, de nem indul. Tegnap valahogy tudtam fejni 60 ml-t meg szopiztattam is, de ma egyáltalán 1 csepp sincs. Tudtok tanácsot adni?
2023. jan. 5. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegnap fejtél 60 mlt, akkor beindult. Igyál több vizet, lehet nincs benned elég folyadék.
2023. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

A lenyeg a stimulacio.

Es azt egy fejo gep sem tudja olyan jol mint a babad.

Ejjel nappal sokat legyen rajtad. Ezert is mondjak hogy az elejen bondigoz a babaval. Legyen rajtad oucer kis testevel a melleden akarmikor szopizzon. Es be fog indulni.


Semmi koze ahhoz mennyit eszel es iszol a tejednek. Meg a felig ehen halt afrikai noknek is van tejuk. Mert a tested arra van csinalva hogy gyartson tejet. Fog gyartani. De ahhiz hogy be induljon rendszereseggel a baba nyelve kell a mellbimbo stimulalashoz

2023. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
6 nap utan szerintem 10 milit se tudtam fejni még, ami volt kiette a picur nyugi bizz magadban és hagyd sokat cicizni tudom, hogy a filmekbe gyorsan megetetik aztán alszik a baba de ez azert nem igy megy nekem egész napokat cicizett át az első két hónapban. Igyál sokat nekem az segített.
2023. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!