Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eldobható vagy mosható melltar...

Eldobható vagy mosható melltartóbetétet ajánlod?

Figyelt kérdés
Melyikre szavazol inkább és miért? Ha esetleg van márka, amit semmiképpen vagy mindenképpen ajánlod, kérlek azt is írd le.
2023. jan. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első hetekben napi több kellett, eldobhatót használtam. Mishatót, mikor már napi 1 pár elég volt.


A rossmann sajátmárkás eldobhatja nem vált be, a moshatónak nem tudom a márkáját, 6 pár elég volt.

2023. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból moshatót használtam, bár az első időkben volt, hogy egy tetrapelenkát gyűrtem be ha épp nagyon megindult. Ha mentem valahova és átlátszobb volt a felső, pl egy trikó nyáron, akkor eldobóst, mert az annyira nem üt át.
2023. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Moshatót, nekem az sokkal komfortosabb. De tény, hogy az elején én is pelenkáztam inkább itthon, sokkal kényelmesebb volt és nekem is sokszor nagyon megindult pl. szoptatásnál a másik is. Amikor már nem volt olyan nagy mennyiség, akkor mindig moshatót használtam itthon és máshol is. Próbálkoztam eldobhatóval is, de az érzékeny bimbóimnak nem jött be.
2023. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Moshatót használtam, amit az első tejfolyós időszakban én is kiegészítettem, nagyrészt zsebkendővel. Tartalékba volt itthon eldobható is, de végül nem kellett, elég volt a mosható.
2023. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eldobhatósat használtam ha elmentem itthonról. Itthon az elején úgy oldattam.meg hogy picit mindig lefejtem az egyik oldalból szoptatások előtt, mert különben én is totál átáztattam volna a pólóm.
2023. jan. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vettem moshatót, de csak itthon használtam, mert nagyon kényelmetlen volt.

Moshatóból csak a lansinoh vált be, a dm-rossmann saját márkásat nem szerettem.

2023. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Eldobhatót használok, de abból is a lansinoh márka vált be, mert vékony nem dörzsöl. Az olcsóbbak dm-es, nuk stb vastagok és kényelmetlenek.

Az elején több kellett mostmár csak vész esetére használom.

2023. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Brendonból vettem moshatót, de az teljesen átlátszott a melltartón és a pólón is, ha kellett volna sem használtam volna. Viszont nekem sosem folyt a tejem akármennyire tele volt a mellem. A Lansinoh termékmintáját próbáltam még az elején, gondolom, hogy az drága, de az nagyon kényelmes volt és láthatatlan.
2023. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!