Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy nincs már...

Lehetséges, hogy nincs már sok tej?

Figyelt kérdés
15 hónapot toltotte be a kislányom, nagyon igényli még a szopizást, viszont az utóbbi 1 hétben olyan, mintha nem lenne elég. Egyrészt mindkét mellem olyan, mintha üres zacskó lenne, előtte meg tudtam állapítani, hogy melyik jön a szoptatásban, de olyan, mintha ki lenne facsarva. Illetve mikor szopizik el-elengedi és megpróbál mindig a másikhoz átmenni. Valamint nagyon nyuglodik rajta, feltolja magát négykézláb stb. Azt sem érzem, hogy jönne a tej, mikor eszik, egyszerűen csak mintha cicizne, viszont ha megnyomom, akkor jön. Végül pedig elkezdett megint óránként ébredni éjszaka és rögtön cicit akár, és nem 10 percig, mint eddig, mert ha lerakom, megint kell neki.

2023. jan. 8. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mást eszik mindent már?
2023. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak épp ilyen nyügi időszaka van, azért is kelhet hogy megnézze ott vagy-e még. Nem baj ha kicsit kevesebb a tejed, enni fog mást ha éhes lesz.

Nálunk is voltak ilyen időszakok, voltak olyan napok 1,5 évesen mikor egyetlen falat ételt sem evett, csak anyatejet, szerintem ilyenkor fájhatott a torka. Azt hittem brutál lesz a leszoktatás is, végül 2,5 évesen teljesen magától nem kérte többet a cicit. Amikor épp kevesebb tejem volt, akkor evett mást, meg kapott tejitalt ha elfogadta épp, azzal elvolt. Nem jöttem rá mitől csökkent időnként, lehet fáradtabb voltam, vagy nem ettem eleget, nem tudom. De amíg szopizott, mindig volt valamennyi.

2023. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 15hónaposan elég valószínű hogy nincs már terjed.
2023. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!