Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Szegedi Klinikán lehetséges-...

A Szegedi Klinikán lehetséges-e programozott császármetszés fogadott orvos nélkül? Programozott császárt szeretnék de viszont nincs fogadott orvosom, előző baba császáros volt 38. hétre 24 óra vajudás után. Most faros baba, kihez forduljak? 35. het

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Követem.
2017. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt orvosom, es ujra lesz is. Faros volt es ezert program csaszar. Ha jo a vedonod, en ot kerdeznem meg. Baratnomnek nem volt egyszer se fogadott orvosa, elso gyerek faros, a masodikkal befektettek a 38. heten, es vartak. Csaszar lett. Elore megbeszelt idopontrol szo se volt. Jo egeszseget!
2017. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg volt aki csak a szülésre fogadott orvost és ugy programozott volt?
2017. máj. 13. 22:47
 4/5 A kérdező kommentje:
ha igen minden infot irjatok, mennyibe került, melyik orvos,stbstb köszönöm!!
2017. máj. 13. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ott szült egy kedves barátnőm nemrég, neki sem volt orvosa, mondták neki előtte hogy a 37. heti ctg után befektetik és programozott császár lesz eü.problémák miatt. Megtörtént, befeküdt ahogy előre mondták neki a vasasban és az ügyeletes megcsászározta mert a tervezett előtt két és fél nappal megindult a szülés.
2017. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!