Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen kismama hálóinget...

Milyen kismama hálóinget vegyek? Te hol vetted a sajátod?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találok sehol a méretemben, S méret vagyok, 175 cm magas, és alig takarnak valamit hosszban
2023. jan. 16. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Kínaiban vettem, de még bonprixben is láttam pl.
2023. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kínaiban vettem, én 173 cm magas vagyok.
2023. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Olyat aminek zsebe is van, nagyon praktikus. :)


[link]


[link]

2023. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a kórházra? Vagy otthonra?


Én sima lidliset vettem, 2szammal nagyobbat, h beleférjen a pocak. Abban szültem. Osztalyon meg már róvidnadrág/szoptatós topp-ba voltam.

2023. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Brendonban vettem,de azóta bonprix jól néz ki és olcsóbb. Sima hálóing ami mell résznél félrehúzható,nagy has miatt nagy méretet vettem végére bele is nőttem.
2023. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülés utánra gondoltál? Azt a kínaiban és a bababoltban vettem (szoptatós hálóing). Most szülés előtt egy lidl-ben kapható hosszú hálóingem van.
2023. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
C&a ban rengeteg haloing van, a kinai eleg gagyi 🥴 de mar a többség nem haloingben van, hanem pizsiben vagy polo+melegito. En utalom a haloinget. Meg a 3-4 nap alatt szoros labbal se szivesen kozlekedtem volna naci nelkul. :)
2023. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesco
2023. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!