Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Chaomilla ch és urtica urens....

Chaomilla ch és urtica urens. Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Én már teljesen bezavarodtam,most neten olvasgatok róluk,melyiket vegyem?Vagy ez a 2 ugyan az?

Egyre kevesebb a tejem...

Hol lehet ezekezt kapni?Sima patikában lehet?


2008. dec. 27. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Na és itt egy 3. is: Ricinus communis 5 CH

Melyiket kezdjem el szedni?

2008. dec. 27. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet gyszertárban kapni,de mindenkinek más jön be. Nekem a Ricinus Communis segített,3x 5 golyót kellett szednem,de a gyszertárban úgyis segítenek.

Sokak szerint csak 5 napig lehet szedni,utána ellenkező hatása lesz,én folyamatosan szedtem,és jó volt.

2008. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megpróbálok rendet tenni a káoszban. :))


A Chamomilla leginkább gyulladásra, fájdalomra jó, babáknál fogzásra szokták ajánlani.


Tejserkentésre az Urtica Urens és a Ricinus Communis való, lehet szedni egyszerre mindkettőt is.


Ami még fontos: a "ch" a higítást (potenciálást) jelenti, mindegyik szernél fontos, hogy az adott problémára melyik potenciát választod, mert ugyanannál a szernél a különböző számú "ch" más-más hatású. Chamomillából babának fogzásra 15ch (esetleg 30ch) való.


Tejserkentésre az Urtica urens és a Ricinus communis 5ch való és ez nagyon fontos!!!! Ha nagyobb szám szerepel a "ch" előtt, az nem serkenteni fogja a tejet, hanem apasztani!!! Ha a gyógyszertárban más potenciájút karnak adni, nem szabad elfogadni! Ebből a két szerből szedj naponta 2-3 x 5 golyócskát szopogatva, előtte-utána 1/2 óráig ne egyél-igyál. Ezen kívül viszont igyál sokat és pihenj is eleget, mert ezek is nagyon fontosak ahhoz, hogy elég tejed legyen, mint ahogy az is, hogy gyakran legyen mellre téve a babád, mert ez adj meg a szervezetednek az impulzust a több tej termeléséhez!


Remélem, sikerült érthetőnek lennem, ha valami mégsem világos, írj nyugodtan, segítek, ha tudok!

2008. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy időt szántál rám és ilyen részletesen leírtad,így már teljesen érthető!:)
2008. dec. 30. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!