Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasfájós lehet a babám?

Hasfájós lehet a babám?

Figyelt kérdés

Holnap lesz 2 hetes a lányom. Szopizik is, de szinte mindig kell neki pótlás

Este óta nagyon sírós, azt gondolom hogy a hasa fáj reggel volt neki normális kaki azóta délután egy nagyon kicsi ragacsos sárga kaki. Orvos espumisan cseppet mondta, beadtam neki azóta nem is annyira nyűgös, viszont 20 percet alszik utána felkel sír. Hasa fájhat? Este van már nem érem el az orvost, és nagyon kétségbe vagyok esve

Tegnap éjjel, éjféltől 3 ig csak nyugtattam. Nem volt még ilyen a lányommal


2023. márc. 1. 18:21
 1/10 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnátok valami tanácsot adni, hogy érjem el hogy kakiljon..

a hasát is hallom ahogy kortyog

Nem éhes. Normálisan eszik, büfizik

Pótlás azért kell, mert nincs elég tejem

2023. márc. 1. 18:22
 2/10 anonim ***** válasza:

Tápszeres babáknál 1 vagy 2 naponta van 1 kaka (vagy több, de nem törvényszerű) és anytejes babáknál napi több vagy heti 1 is normális!

Nem hiszem hogy segíteni kell kakálni hiszen reggel kakált meg délután is kakált kicsit.


Az hogy mortyog a hasa... emészt. Ez nem feltétlen fáj, csak új érzés és zavarja. Hiszen mit mozognak a belei, meg mi ez az új érzés hogy böfizni kell meg pukizni, meg kakálni. Kényelmetlen 》 sír.


Nagyon nagyon sok baba sírós az első hetekben! Az hogy eszik-alszik-kakál előfordul, de ők megfogták vele a felhőlakó vénember lábát.

Mindenhol azt olvastam anno hogy 3 hónaposan elmúlik. Tudod mikor múlt el? 3 hónaposan. Kitartást!

2023. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod,

nagyon nehéz ez, első baba, és kb vele együtt sírok ha ő is

Lehet a szülés viselt meg ennyire, de nagyon rossz, ha valami baja van és nem tehetek ellene

Espumisan cseppet kapott. Most nyugodt, alszik már fél órája biztos .. remélem ígyis marad❤️

2023. márc. 1. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Emlékszem még mily3n, nem volt olyan rég. Őszintén szerintem az első 3 hónap csak a túlélésről szól. Én nem voltam boldog...
2023. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hasfájós tornával segítettem mindkettőnek, és az bevált.
2023. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a tornát próbáltam sajnos nem vállt be. Remélem most fog tudni aludni éjjel, nagyon fáradt lehet szegénykém
2023. márc. 1. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Az espumisannak iskell idő par nap és minden étkezésnél kell adni
2023. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam is vegyesen táplált, nálunk is az első hetekben küzdött a kakilással majd szépen beállt, utána jött a hasfájás, ezt megoldottuk a Biogai csepp+laktózmentes tápszer+ semmi tejtermék az étrendemben kombóval azóta minden szuper,most 10 hetes.
2023. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok valóban a 3. Hónap vízválasztó, van már 2 nagyobb gyerkőcöm szóval tapasztaltam, az első 3 hónap kb a túlélésről szól, még a babák is mindent tanulnak ahogy a kakilást is.
2023. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor minden evés előtt adhatom neki az espumisan cseppet?
2023. márc. 2. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!