Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért esett vissza a 2.5 éves...

Miért esett vissza a 2.5 éves lányom a cicizésbe?

Figyelt kérdés
Mindig is cicis volt, de már tudom ideje lenne abbahagyni, 3 éves koráig terveztem maximum. Viszont 14 hónapos kora óta csak altatáshoz és éjjel szoptattam, 2 éves kora óta már éjjel sem kéri, tehát csak a délutáni és esti altatáshoz. Olyan, hogy napközben letépje rólam a pólót, mert ő cicizni akar, olyan sohasem volt. Most viszont 1-2 hete többször csinálja napközben. Mi történhetett? Hogy szoktassam le erről?
2023. márc. 29. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nincs ebben semmi rossz. Ha téged zavar, akkor szoktasd fokozatosan le. Én lányom 3 éves lesz és szintén szopizik,de már ritkán. Alváshoz se mindig, de van, hogy eszébe jut.
2023. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy valami bujkàl benne. Eddig nem csinàlt olyat, hogy mielőtt megbetegedett, többet cicizik? Vagy erre a durva hőingàsra is reagàlhat ìgy.
2023. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1, nem zavar, csak furcsa, hogy most miért csinálja.
2023. márc. 29. 18:53
 4/9 A kérdező kommentje:
2, Eddig csak egyszer volt beteg, de akkor se csinálta. Mi külföldön élünk, itt nincs hőingadozás.
2023. márc. 29. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó fogak, szeparációs szorongás... bármi változás?

Vagy esetleg benned érzi az elhatározást és erre reagál?

3 év még messze van.

Minél lazábban kezeled, annál könnyebben hagyja el magától.

Erre az újdonsült lelkesedésre (ha nem látod okát), nyugodtan reagálhatsz határozottan.

2023. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5, Egyik sem. Az elhatározás sem az első, félévenként felülírja. :D
2023. márc. 29. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Én frászt kapnék ha ekkora gyerek szopna.
2023. márc. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
7: akkor miért írsz egy ilyen kérdés alá? Mindenkinek a magánügye ez. Semmi közöd hozzá, de a lényeg, hogy be kell szólni, érzed a késztetést.
2023. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7, pedig egyáltalán nem ijesztő 😉
2023. ápr. 2. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!