Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás befelyezése miatt...

Szoptatás befelyezése miatt hízás?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem szoptatok, előtte 10 hónapig szoptattam. Szülés után nem maradt rajtam sok felesleg, de a szoptatás alatt az a pár kiló is szinte leolvadt, a szoptatás befelyezésekor 3 kilóval voltam kevesebb, mint a terhesség előtt. Ma ráálltam a mérlegre 1 hónappal később, és 3 kilót felszedtem, úgy hogy nem ettem többet, mint előtte. Ez lehet a szoptatás abbahagyása miatt? Volt valaki így?
2023. ápr. 3. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a szoptatással plusz kalóriákat égetsz.
2023. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Mind a 2x híztam a szoptatás elhagyása után.

Elsőre 8kg, ugy hogy dietáztam, mqsodjára 6kg, szintén diéta mellett.

Fél éve nem szoptatok, spirtolok, mégsem megy le.

2023. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Szules utan 70 kg volzam,szoptattam rendszeresen 10 honapig,55 kg-re lefogytam.

Egy honapja kb mar csak ejjel szoptatok,mar 60 kg vagyok,visszajotz 5 kg...nagyon remelem,hogy tobb nem jon vissza.

2023. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Ajaj, pont ebben vagyok, én 4 és fél éve szoptatok, második gyereket most és az utóbbi pár hónapban rengeteget eszem, mégse hízok egy dekat sem.


Én szeretném majd megtartani ezt a súlyt ha befejezem. Nyilván akkor már nem fogok ennyit enni... Mivel most érzem hogy egyszerűen szüksége van a szervezetemnek a sok kajára.


Gondolom az étvágyam is kevesebb lesz.

Én olyan 5 kilóval vagyok kevesebb mint terhességek előtt.

De nem szeretnék vissza hízni 😕

Van aki nem hízott ez után vissza? Végre jól érzem magam a bőrömben.

2023. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!