Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet ilyen esetben tárolni...

Lehet ilyen esetben tárolni az anyatejet valahogy?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk szabadtéri rendezvényre , ahol körülményes lenne a szoptatás, vinnék magammal lefejt anyatejet, de nem tudom hogy kell ilyenkor tárolni, kivitelezhető -e.

2023. ápr. 10. 04:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Perzse egy ideig lehet, dőleg termoszban..

De a melled nem fogja birni, ha kihagyod a szoptatást..

Ilyenkor le kellene fejni.. a szoptatás kevésbé körülményes lenne..

2023. ápr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet szoptatni. A lefejt tej viszont megromolhat.
2023. ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár órát lehet tárolni, meg vihetsz forró vizet termoszban (abba állítva melegíted), a tej meg lehet hűtőtáskában. De nekem a mellem nem bírná, feszülne, folyna, begyulladna. Inkább szoptatós felsőben megyek és szoptatok.
2023. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En is gyulolok ilyen kornyezetben szoptatni, szerintem nem tartozik masra meg szegyenlos is vagyok, de ha muszaj, akkor muszaj.


Ha kocsival megyunk, akkor en beulok es ott szoktam, ha meg epp nem, akkor probalok keresni egy felreeso padot es eltakarom magunkat, amennyire tudom.

2023. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal bonyolultabb tárolni, melegíteni, mi van ha megbuggyanik, ha túl hideg...ha mentünk valahová a közelben volt a kocsink, a hátsó ülésen észrevétlen meg tudtam mindig szoptatni. Nyilvános helyen én sem szoptattam soha, de kocsiban, pelenkázó helyiségben sokszor. Sokkal egyszerűbb, mint lötyögetni cumisüvegben.
2023. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal egyszerűbb szoptatni, mint fejni, tárolni, pakolni, kockáztatni, hogy megromlik, begyullad a melled, csöpögni kezd a tejed, stb.

Én sem szerettem nyilvánosan szoptatni, de mindig találtam olyan zugot, ahol komfortosan megtudtam oldani, bárhol is voltunk.

2023. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor marad az autó majd. Szerencsére a csepegessel nem volt baj eddig, kicsit feszült a mellem, ha kimaradt valamilyen oknál fogva a szoptatás de ennyi. Igazából márasfel éves a kislányom, de még igényli. Leginkabb a megromlastól tartottam, de akkor tényleg hagyom a fejegetést.
2023. ápr. 11. 14:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó mondjuk 1,5 kislány igazán kibírhatja míg a programon vagytok. Ekkora gyereknek már megérti, amit mondasz neki, mondjuk, hogy most nem lehet. Azt hittem csecsemőről van szó,aki csak anyatejes. 1,5 év alatt most fogtok először kimozdulni?
2023. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A másfél éves lányom házon kívül szilard ételt kap, és vizet iszik. Cicit csak otthon kér.
2023. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


1,5 évesen ki fogja bírni… tuti nem fejnék is neki


( 2,5 és 2 èves korig szoptattam, tandem is… szóval nem amiatt írom ezt)

2023. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!