Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák? Akik szoptatnak...

Anyukák? Akik szoptatnak nyilvános helyen, milyen pózban tudtok szoptatni hogy kényelmes legyen? Kinek mennyire intim s mi az a helyszín ami még belefér?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam nyilvanosan valahogy olyan fura volt..

Voltunk pláza pelenkázó helységbe mert muszály volt de olyan kényelmetlen nekem.karban tartva tudtam csak.

Strandon is volt alkalmam :D

Ott kabinba és levert a víz az nagyon durva volt

2023. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyik lábam a másikon átvetve, gyerek a karomban. Az nem érdekelt, hogy belőlem mi látszott :D Azért mindig vmi eldugott helyen ültem le, ha csak lehetett, és csak kb a kisfiam első 3 hónapjában fordult ilyen elő.
2023. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma muszáj volt a buszon. Lehetett választani, hogy vegig visít a baba, vagy megszoptatom.

Eltakaron szopis kendővel. Ölembe fektetem.

2023. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatós pólót használok hozzá, ami szinte mindent takar. Mindig ilyen pólót veszek fel, ha elmegyek itthonról a babával. Kerülöm a tömeget, ha lehet, de ha kell, kell. Szoptattam már buszon, vonaton, parkban, erdőben egy farönkre ülve, orvosi váróban, vasútállomáson, lépcsőn, járdaszegélyen ülve, de ha van, akkor megkeresem a baba-mama szobát. Mindenképp leülök valahova, más elengedhetetlen feltétel nincs. Elég diszkréten megoldható, inkább az a gond most már, hogy a kisfiam próbálja félrehúzni a ruhát szoptatás közben, hogy nagyobb rész lógjon ki.
2023. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szoptatós póló/melltartó párti vagyok, kényelmes és praktikus, jól takar. Nekem nincs gondom a pózokkal, tudok állva-sétálva, ülve, fekve, mindenhogy szoptatni, szóval részemről ez nem gond. Szoptattam már parkban, játszótéren (extrém sport: a kicsi a cicimen, a nagyot meg lököm a hintában vagy próbálok rá vigyázni a mászókán), autóban, sétálva az utcán (hurcikendő for the win), szóval bármikor, amikor rájött a kicsire a szopizhatnék. Nálunk néha az itthoni szoptatások is kalandosak, főzés közben, nagy fenéktörlése/biliürítése közben, nasikészítés közben, stb. Meglepően hamar belejöttünk a kicsivel mindketten, kb már csak azért nem tudok fejen állva szoptatni, mert nem tudok fejen állni, de egyébként még azt is megoldanánk :D A naggyal csak azért nem ilyen széles a skála, mert a covid mizéria közepén született és max a ház melletti parkba mozdultunk ki vele eleinte (később meg már csak ritkán kérte a cicit).
2023. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szoptatós kendovel kabe mindenhol lehet. Így is volt mondjuk, aki vasvilla szemekkel bámult be az autóba, ahol a parkolóban szoptatós kendőt használva “illetlenkedtem”.

De mivel mindent takar, bárhol megoldható vele. Úgyhogy ezer helyen szoptattam.

2023. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!