Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatással kapcsolatos...

Szoptatással kapcsolatos problémára keresek megoldást? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szoptatással kapcsolatban akadt problémám, talán valaki járt már hasonló cipőben és tud tanácsot adni.

Az elején nagyon fájdalmas volt a szoptatás a mellbimbóm nagyon ronda volt emiatt cumiból kapta a tejet a tápszert is és a lefejt tejet is.

Viszont most szeretném visszaszoktatni cicire.

Már 1,5 hónapos. Az első kérdésem hogy még nem vagyok ezzel elkésve?

Honnan tudom hogy eleget eszik? Van mérleg is, de néha olyan nehéz rátenni, nem marad nyugton és így a mérleg sem méri. Ha megnyomom a cicim/bimbóm akkor kiserkenik a tej, akkor vajon ha szívja rendesen jön?

Néha olyan mintha rendesen ideges lenne cicin, de nem mindig. Van amikor egész nyugodt. Olvastam hogy ez cumizavar is lehet. Jó ötlet egyből megvonni teljesen a cumit és csak cicire tenni. Tud annyi tej termelődni amennyire szüksége van ha eddig nem ciciztettem? Olvastam hogy hozzá lehet táplálni tápszondával, arra gondoltam hogy ez jó megoldás lenne.



2023. máj. 5. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress szoptatási tanácsadót. Segít
2023. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztosan, de jelenleg az nekünk nem fér bele a keretbe.
2023. máj. 5. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen korban szokott vissza a mellre.

Amikor nyűgös mellen, próbáld ne erőltetni, hanem olyankor kicsit ölelgesd meg, aztán térjetek vissza rá később, akár másik mellett kínálva. Nekem ennyi idősen lett 100% anyatejes, és plusz nehezítés volt, hogy rászokott a bimbóvédőre, utána azt is el kellett hagyni.

A tej a szoptatás közben is termelődik, higgy benne, hogy van neki elég. Legfeljebb az elején egész nap mellen lesz. Nálam is így volt, egy végtelen szoptatásnak tűnt a nap. (Viszont éjjel sokat aludt/alszik)

2023. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan szoptatási tanácsadók, akik ingyen segítenek.
2023. máj. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!