Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segítség! Hogyan válasszam el...

Segítség! Hogyan válasszam el a 2 éves kisfiamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam júniusban lesz 2 eves.

Meg mindig szopizik, mar csak elalvashoz. Nappal 1x. Ejjel viszont kepes akar 8x is felkelni es csak szopizassal alszik vissza.

Nekem ebbol mar nagyon elegem van.

Mar egy jo ideje szeretnem elválasztani de nem látom a veget annyita ragaszkodik hozzá.

Viszont most mar 2 eves lesz es nekem ez mar sok😕.

Kerlek segítséget mi segithetne.

Esetleg h elapasztom a tejem akkor mar nem kellene neki?

Mert tejem az meg mindig sok van egyebkent...

Anyukak kerlek segitsetek.


2023. máj. 7. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Apa megy hozzá.

Leragasztod, hogy bibis, fáj.

Nagyi elviszi, ha szokott vwle lenni.

2023. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Apa megy hozzá. Vagy egyszerűen nem engeded. Lesz pár végig üvöltött éjstaka, de hamar rá fog jönni, hogy vége. Eleve ekkora gyereknek már rég nem kéne èjszaka enni, inni. Max vizet.
2023. máj. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Náluk a leragasztásos módszer vált be. Nem tetszett neki, de megértette. 1 nehezebb éjszaka volt.
2023. máj. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a leragasztásos, és szintén a férjem vette át az altatását.
2023. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is volt így és azóta újra vagyok így. Nagyobbik lányom ugyanezt csinálta. Nekem nem volt ilyenben segítségem sajna , apuka fáradtan ért haza örült ha pihenhetett.

3 éves koráig ment ez. Semmi nem vált be.

Most a kislányom 14 hónapos, csak alváshoz kéri a cicit . És éjjel bizony többször ébred azért hogy cicizzen. Hála istennek az altatás az olyan , hogy cici bekap 2 perc múlva már szuszog is 🥰

Van előnye és hátránya mint mindennek. Kitartást !

Amúgy egy valamit ne tévessz szem elől ! Hogy a gyerek ne trauma ként élje meg hogy nincs cici , hiszen végig kísérte minden napját születése óta. A cici az egy nagyon fontos lelki táplálék is ! ♥️

2023. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!