Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos a babám, akit...

3 hónapos a babám, akit szoptatok. Iszonyatos mennyiségben hullik a hajam. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen!Nekem is kb 6 hét körül kezdett!Vegyél sörélesztő tablettát!

Egészséges a hajnak, bőrnek körömnek, és a babád bőre is szép, és a haja is fényes lesz!Nem drága!

2009. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, nekem is nagyon hullott, sőt a mai napig is hullik valamennyire, pedig 7 hónapja nem szoptatok. Próbálj meg valami hajerősítő vitamint, bár nekem nem segített. Akkor lett egy kicsit jobb, amikor a derékig érő hajamat levágattam akkorára, hogy épp össze tudjam fogni. Nagyon fájt érte a szívem, de azóta fokozatosan múlik a hullás. Ha nagyon drasztikus, akkor mindenképpen keress fel egy orvost, mert lehet más belsőszervi oka is.
2009. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! ha segít, hát sajnos nem vagy egyedül vele. nekem is rettenetesen hullik. minden nap többször átfésülöm, de így is tele a lakás a hajammal...
2009. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullik, az én babám is 3 hós. Én úgy tudom ez azért van, mert a terheség alatt nem hullik a haj, és az hullik ki most, aminek akkor kellett volna. Remélem így is van, nekem reggelente a párnámra rossz ránézni, annyira tele van hajjal :((
2009. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszadónak van igaza
2009. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:
Én 20 hónapja hullajtom magam, de asszem én is kipróbálom a sörélesztőt, újra. Én anno kamaszként a bőrömre szedtem, arra akkor nem segített, hátha most igen. Egyébként a B-vitamin fokozása a lényeg, ha jól emlékszem.
2009. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!