Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj, ha be vannak durranva a...

Baj, ha be vannak durranva a melleim, de a tej nem folyik magától belőlük? Bajt jelez?

Figyelt kérdés
Várom, hogy felébredjen a babám, hogy tudjam megetetni. Már 3 órája alszik, a melleim pedig nagyon be vannak feszülve, keményedve, viszont nem szivárog a tej belőlük. Mások meg ilyenkor már átáznak. Normális, ha nekem így bedurranva sem folyik magától a tej? 3 napos a babám egyébként, ma engedtek haza a kórházból, eddig alig volt valamennyi tejem, egyszer sem feszültek még ennyire a melleim. Első baba, így tapasztalatom még nincs.

2023. jún. 17. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod, még most kezdődik a móka.
2023. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 gyereket szoptattam 1-1évig.

Az életbe nem folyt ki 1 csepp tej sem feleslegesen, akármennyire be voltak durranva a melleim.

2023. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenkor fejhetsz le belőle,hogy ujra termelődjön
2023. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes picit fejni, hogy ne feszüljön. Csak úgy nem feltétlenül kezd folyni, de mondjuk gyereksírásra vagy ha megnyomódik már megindulhat. Én eláztattam párszor a hálóingem éjjel, mikor muszáj volt átpelenkázni a babát, de már ordított az éhségtől.
2023. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp kicsivel azután, hogy kiírtam a kérdést elkezdett csepegni az egyik mellemből. Megetettem a babát, jól is lakott, de nem szopizta ki az összes tejet, annyira kemények és feszülnek a melleim, hogy muszáj volt fejnem is egy kicsit.
2023. jún. 17. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosem folyt a tejem, pedig volt, hogy olyan puklis volt, mint egy málnaszem. Fejtem, hogy egyáltalán szoptatni tudjak, megetettem a lányom, és még lejött 3 deci tej fejéssel.
2023. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kaja után fejném ha sok tejem van meg főleg..így jobban termelődik ha nincs is olyan sok
2023. jún. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!