Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy oldanad meg a szoptatast...

Hogy oldanad meg a szoptatast egy kb.6hetes babaval, autoval utazas közben?

Figyelt kérdés

24h az ut!

Mert itt olvastam, hogy van olyan baba, aki meg oranként szopizik! Ez igy eleg bajos lenne!

Elgondolkoztam azon, hogy vinnek mellszivot, az elsö szopcsi utan fejnek, azt beraknam cumisüveg termoszos bigyoba :-) (esetleg ra is fejnek???) es ha epp nem tudunk megallni, ha ehes, azt adnam neki. Tudom nem jo cumisüvegböl, de igy utazasnal csak igy lehet!

Vagy ugy hülyeseg az egesz, ahogy leirtam? :-)

Meg nem szültem meg!

Köszi ha velem gondolkozol!

Es ne ird, hogy lehet tejem se lesz, mert lesz punktum :-)))


2010. okt. 12. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

bekötöttük a hordozóba és odahajoltam még a fejét is simogattam közben.

fejhetsz is de azt tisztitani kellene mert 24 óránál már elszaporodhatnak benne a bacik.

megálltok kiveszed és megszoptatod aztán tisztába teszed és mehettek tovább.

muszáj megállni ennetek pisilni is kell.


szerintem a fejő meg a cumisüveg csak legyen ott de megoldható anélkül is.

2010. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább álljatok meg és szoptasd meg nyugodt kötülmények között (ha meg nem tudtok megállniakkor ülj mellette és hajolj oda valahogy - miért nem lehet megállni amúgy?). Talán még jól is esik majd neki egy kis nyújtózkodás, testhelyzeváltás. Meh aztán az ilyen korú babák zöme kajálás közben v azonnal utánna rottyant, úgyhogy a pelusozás miatt így is-gy is meg kell majd állni.


ha nem tudod megfeleően tárolni akor inkább ne fejj, pláne ne rá az előző adagra, vagy nemtom hogy értetted.

2010. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jah, tenyleg, azt is kell tisztitani! Hm... Ha leöblitem es hideg sterilizalo folyadekba teszem?


Persze hogy megallunk 2-3orankent, de mi van ha ö nem akkor ehes? Van olyan palya resz ahol 100km.en nem lehet megallni!

Ja, es mozesbe utazna!

2010. okt. 12. 17:03
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, ugy ertettem. Nem lehet rafejni, vagyis összeönteni?
2010. okt. 12. 17:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ráfejni rá lehet -egynapi adagot- a sterilizálást meg tudod úgy oldani hogy egy zárható kisvödörbe teszel folyadékot abba beleáztatod de le is kell mosni tiszta vizzel ami egy mosdónál megoldható. végülis...
2010. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Vegülis ja :-)

Ertem!

Kisvödröm van, direkt sterilizalni vettem! Es a tablettas hideg sterilizalo folyadek, hany orat hasznalhato? Nincs ra irva! RHEA markaju vagy gyartoju!

2010. okt. 12. 17:35
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Ez a fejés dolog érdekes! A lefejt tejet azonnal hűtőbe kell tenni, mert megromlik, szóval ez kilőve!

Ha èhes lesz a nanàd, meg kell àllni 3 óránként, és megetetni, egy szopi büfi 30 perc, + pelus cserék 3 óránként, + mindig ki kell venni a babát, mozognia kell! Babakocsiba átrakni, hogy ki tudjon nyújtózni!

Nem tudnék ilyen pici babával elképzelni egy ilyen hosszú utat!

2010. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

kellene hogy legyen rajta útmutatás de ált. egy két óra elég a sterilizáláshoz a tejhez meg lehet hütőtáskát vinni v. jégakkut akkor nem romlik meg de tényleg a legjobb a cici...


senki se fog rátok szólni az autópályán hogy miért van az öledben.

2010. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, hütötaska ok, de akkor kell egy autos cumisüveg melegitö. De ugy tudom szobahőmersekleten is el van valameddig.


Meg ha beŕll 6hetesen 3orankenti szopira akkor nem gond! De lentebb van egy kerdes, a baba meg orankent eszik!

Ha pedig1 -2orankent eszik, akkor a szopi utan kifejt tejet, olyan termoszos izebe tarolva 1 ora mulva oda lehet adni?


Carmen a folyadekban 20p.ig kell allni a cuccnak, de a folyadek 1x vagy többször is fel lehet-e hasznalni 24h belül?

2010. okt. 12. 18:04
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól ne félj, hogy óránként enni fog. Valószínű, hogy az autózástól bealszik, és 3-4 óránként kel majd. De akkor bizony meg kell állni, tisztába tenni, és a kocsiban megszoptatni.

Sok szerencsét a szüléshez!

2010. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!