Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után nektek is volt...

Szoptatás után nektek is volt állandó éhség érzetetek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan éhes vagyok szoptatás után mindent is ennék..

2023. jún. 28. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Egyél is mindent. Akkor lesz tejed. Valamint igyál is.


Én ettem csokit, kalácsot, kenyeret, főtt ételt, gyümölcsöt...mindent. Kettessével a nektarint, birsalmát ősszel (nagyon szeretem nyersen).


Inni jó a víz,limonádé, nullás sör, karamalz...


Ha szoptatsz,kell a kalória. Nem ész nélkül, de kell. Diétázva, fogyókúrázva nem lehet szoptatni,ezt el kell fogadni.

2023. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én is NAGYON éhes és szomjas voltam mindig.
2023. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én enni nem, de inni folyamatosan tudnèk..Fél éves a fiam.
2023. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Éhes és szomjas is voltam mindig. Terhesen nem voltam olyan kívánós mint szoptatás alatt
2023. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Totálisan kontrollt vesztettem kaja terén szoptatás alatt, gyakorlatilag folyamatosan ettem és borzasztó sokat. Betoltam ebédre egy egész pizzát és a férjem maradékát is elpusztítottam.


A mai napig nem értem hogy az agyam mely részét kapcsolta ki a szoptatás és tejtermelés, de rémes volt. Több mint tíz kilót szedtem fel... Amikor abbahagytam, akkor tudtam leadni.


Szóval ja, nem vagy egyedül.

2023. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5! 1es és 2es vagyok. Ugyanennyit ettem,mint te. Minden nap tábla csoki,egyebek.


Végig fogytam a 2 év szoptatás alatt. Pedig kétszer annyit ettem,mint a férjem...


Ki érti ezt...

2023. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is összeeszek mindent a szoptatás alatt, többet, mint terhesen, most 9,5 hós a kisfiam, de kb. azóta stagnál a súlyom, hogy elkezdtem a szoptatást :)

Szóval tényleg mindenkinek máshogy alakul ez, de úgy látszik, hogy az éhség közös :)

2023. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább hányingerem volt többször szoptatás alatt az elsö pár hónapban.

Utána gyakrabban voltam éhes én is. Fel is szaladt pár kg. Inni kell, mondjuk én azt se rendesen csináltam de így is volt tejem, csak a szervezetem már önpusztításba kezdett.

Úgyhogy szedj vitamint, étkezz változatosan, igyál eleget.

2023. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát itt csak frlfelé jönnek sajna a kilók...ténylwg érdekes valali.meg fogy..
2023. jún. 29. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!