Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy keveset eszik a...

Lehet, hogy keveset eszik a 26 napos babám?

Figyelt kérdés
Napont 7-szer eszik, 60-70-80-at. Olvasgattam, és mindenhol azt olvasom, hogy ennyi idősen más babák már 8-szor 100-120-akat esznek. Négy kiló körül van, három hét alatt 800-at hízott. Nem kövér baba, de nem is sovány. Van naponta háromszor kakija, és nagyon ritkán bukik. Többet kellene adnom neki? De el sem fogadja, ha nem éhes. Amúgy nyugodt baba, nem sír, és alszik is rendesen.
2008. dec. 31. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó összehasonlítani a babákat,mert nincs két egyforma.

Szerintem teljesen rendben van az étkezése.

Hogyha jóllakott úgysem tudsz bele többet diktálni,mert kijön a felesleg.

Az pedig hogy csak ennyit eszik nem gond. Nekem is ez volt az első hónapokban a probléma. A doktornő azt mondta,hogy van olyan baba aki a kis mennyiséget is jól tudja hasznosítani.

A 800g hízás pedig teljesen rendben van.

2008. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen, gyarapszik,nincs ezzel gond,h nem eszik annyit,mint az előírt!A 800 g hízás 3 hét alatt egyébként is azt jelenti,h gyönyörűen fejlődik! :)Ne izgulj ezen!

B.U.É.K.!

2008. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

800 gr hízás az klassz! Ne izgulj, eleget eszik a babád!!

Az én babám 1 kilót hízott a 3 hét alatt, összehasonlításképp.

Üdv, 24 napos anyuka

2008. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Mindenkinek Boldog Új Évet!
2008. dec. 31. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!