Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom most volt e hónap...

Kislányom most volt e hónap 5.-én 1 éves. Szoptatok az elejétől kezdve. Igaz az utóbbi pár hónapban csak reggel, délutáni alváshoz, este, és éjszaka igényli a cicit. Ma egyszerűen el utasította. Teljesen el vagyok keseredve. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez miért akkora baj?

Egy éves elmúlt, ha ő már nem igényli, akkor ne erőltesd szerintem.

De az is lehet, hogy ez csak átmeneti állapot.

Ciklusod hogy áll, azzal nem függhet össze?

2023. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Annyi fontosabb dolguk van ilyenkor, nekem is van olyan hogy pár napig kevesebbet cicizik aztán megint többet, szerintem csak átmeneti.
2023. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Lehet, hogy a meleg miatt szopisztràjkol, vagy a foga jön, vagy a ciklusod miatt màs a tej ìze, vagy valami olyat ettèl, ami neki nem ìzlik.

Attól, hogy napközben nem kèrte, èjjel, este mèg elfogadhatja. Egy èvesen mèg kicsi az anyatej teljes elhagyàsàhoz. Èn kìnàlnàm reggel, elalvàshoz, èjjel, ahogy eddig cicizett.

2023. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Miért, azt gondoltad, élete végéig csinálja majd?
2023. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Majd csak jövő hónapban lesz a következő ciklus.
2023. júl. 18. 23:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, előbb utóbb mindenképp el fogja hagyni. Szerintem az lenne a lényeg hogy a lehetőség adott legyen, aztán ha nem hát nem.

Elhiszem hogy nehezen fogadod ezt, de gondolj arra hogy a növekedés és a fejlődés része, hogy önállósodás felé tesz egy lépést, ez pozitív dolog.

2023. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Fiam is igy volt.engem megviselt nagyon.

Viszont hála istennek amiota nem szopik megszuntek az ejszakai kelesek,vegigalussza az ejszakat.

2023. júl. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek örültem 😅

Nem évekig kellett szoptatnom, amit amúgy is max 1évig terveztem, aztán hisztik közt leválasztanom.


Fiam 13, lányom 10hónaposan hagyta el magától. Én boldog voltam 😅

2023. júl. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy már, próbáld meg tudatosítani,hogy attól még a Te kicsikéd,de ez nagyon pozitív ,ettől még fontos vagy Neki.
2023. júl. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyémet se érdekelte már, 1 évesen csak esti alvás előtt kérte, aztán kb 15hosan azt is elhagyta. Nem minden gyerek akar sokáig anyatejet enni.
2023. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!