Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos kisfiam megszületésé...

3 hónapos kisfiam megszületésétől kap pótlásnak tápszert, pár napja nem hajlandó szopizni csak ilyen 40-eket és azt is kín keservesen ez átmeneti vagy nem fog már rendessen enni cicből?

Figyelt kérdés
Nagy súllyal született 5.48-al és nem indult be a tejem csak 3-4napra addigra majd 1kg fogyott ezért javasolták hogy adjunk neki. NAGYON szeretném szoptatni adjatok tanácsot hogy vegyem rá hogy cicizen.
2008. dec. 31. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 nap mulva indult be a tejem... addig en is adtam tapszert a fiamnak, de ahogy beindult leszalltunk a tapszerrol, igy is nehez volt, mert kenyelmesebb volt a bebinek a cumisuveg, jobban jott a tejcsi belole. Azota csak anyatejesek vagyunk. Vannak online szoptatasi tanacsadok a neten, telsesen ingyenes szolgaltatas. Probald meg veluk felvenni a kapcsolatot, en is igenybevettem mar tobbszor ezt a szolgaltatast.
2008. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
könnyebben jön a cumisüvegből. Én nem adnék neki pótlást,hanem inkább az elején ha kell óránként szopizzon ciciből,vagy amikor csak éhes. Ha nincs választási lehetősége,akkor a cici marad!!
2008. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tápszert minél hamarabb felejtsd el, mert ez miatt az anyatej apadhat! Sok türelem rózsát terem. Amikor szoptatásra kerül a sor, előtte ne adjál tápszert, utána se, minél többször tedd mellre! Akkor adjál tejet, amikor éhes! Ha ideges leszel, mert sír, akkor nehéz lesz rávenni a cicire. Próbáld meg a nehéz időszakban szoptatás alatt csak a szépre gondolni, mondjuk gyönyörű homokos tengerpart pálmafákkal, stb. és az sem lenne rossz, ha közben cd-ről szól a babának és a kismamának való meditációs zene, ez segíthetne rajtatok! :)

BÚÉK!

2008. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!