Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 3hónapos fiam sokat sír!...

A 3hónapos fiam sokat sír! Mit tegyek? Keservesen szokott sírni és már én sem birom! Kétségbe vagyok esve Se a játékok, se semmi nem foglalja le! Már fogalmam sincs mit tegyek! Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek ugye ezer oka lehet, végig kell próbálni. Ha nem éhes, nem szomjas, nincs melege, nem fáj semmije és nem fáradt, akkor unatkozik. Ha mindent megpróbáltál de még mindig sír, akkor csapj zajt. Porszívóval, zenével, bármivel. Az kizökkenti majd és elkezd figyelni, hogy mi történik.
2009. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h álmos, csak nem bír elaludni. Ilyenkor az enyém is ordít. Tedd bele a babakocsiba és rázogasd álomba. Nekünk 2 hónapja ez vált be, most 5 hónapos. Kb. másfél-két óránként alszik fél órákat.
2009. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Probáltam neki zajt csinálni de makacs és nem nagyon köti le semmi! Ezért nem tudom mit tegyek!
2009. máj. 23. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! a cici megnyugtatja?

az én fiam akkor sírt egész nap, mikor elkezdett fogyni a tejem. szegény éhes volt...

2009. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom akkor ordít így, amikor már nagyon fáradt, de nem tud elaludni. Ilyenkor még körbeviszem a lakásban, kiülünk a teraszra, és ha ezután lerakom, egy percen belül elalszik. Hagyd egy kicsit, pár percet sírni, hátha bealszik magától. Ha úgy érzed, baj van, ezt megérzik az anyukák, azonnal menjetek orvoshoz!
2009. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha felveszed, ölelgeted, akkor is sír?
2009. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!