Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Berepedezett mellbimbóra mit...

Berepedezett mellbimbóra mit tudtok ajánlani? És be kövesedet tejre?

Figyelt kérdés
már 6 hetes és 4 napos a kislányom nagyon szeret szopizni lenne is mit de a jobb mellbimbóm tiszta seb nagyon pici és csak bimbó védővel tudom szoptatni ennek ellenére is csak sebes és már bármit csinálok egyszerűen nem múlik el már használtam mindenféle kenőcsöt a tejemmel is kenem szépen be hámosodik de aztán újra bevérzik szopizásnál és nem merem úgy adni neki mert egyszer elég sok vért kibukott a drágám ezért ilyenkor csak fejem aztán ha jobb egy kicsit akkor újra próbálkozunk de sajnos teljesen még eddig nem sikerült begyógyítani a bal mellemből szépen eszik azzal nincs gond esetleg annyi hogy mikor a jobbat csak fejem akkor kicsit apad a tej de aztán vissza áll .A köves tej az is a jobb mellemben van be szokott gyulladni is már antibiotikumozni is kellet azt hittem hogy gennyes a tej amit lefejtem aztán még mindig olyan kis darab valamik vannak benne amiről kiderült hogy tejkő szerencsére nem rakódik le teljesen kiürül és a kicsim is eheti mert emészthető esetleg ha van valakinek valami tapasztalat hogy hogyan lehet ezt megszüntetni megköszönném
2010. okt. 14. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]


Ha találok még valamit, írok!

2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Garmastan kenőcsöt próbáltad már?
2010. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző kenőcsöt használtam én is! hát áldom a nevét aki kitalálta!!!!! már előre könnyeztem a szoptatástól, de az segített!
2010. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
használom a garmastan-t az a baj vele hogy olyan nagy a repedés és annyira vissza húzódik a mellbimbóm hogy egyszerűen nem bír kiszáradni egy kicsit hámosodik aztán amikor fejek akkor felázik és egyszerűen nem bír össze forrni tulajdonképen a seb
2010. okt. 14. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
A tejkőről egy jól összedett cikk: [link]
2010. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Van egy gyógyszertári készítmény ami nagyon jó, régen mindig felírta orvos, ha szükség volt rá. Ma már nem tudom, hogy használják-e még, de az jó volt. Homeopátiás szerrel is próbálkozhatsz, nagyon jól beválnak és nem árt sem a babának, sem a mamának.

"jobbulást" kívánok

2010. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
LANSINOH...garmastant használtam én is,csak nekem nem vált be...igaz ndm fájt tőle de ez a lansinoh sokkal jobb.Nem kell lemosni.
2010. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!