Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés a tejem és még csak két...

Kevés a tejem és még csak két hetes a babám! Várom hasonló sorsú anyukák tapasztalatait. Ti hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Ki próbáltam már mindent,de tényleg mindent. Eszek,iszok rendesen,karamalz sör,laktoherb tea,homeopátiás bogyó,rántott levesek,de semmi nem használ a serkentésbe. Legtöbb amit ki tudok fejni az 100ml jobb esetben,de sokszor örülök ha megvan a 60ml.Teljesen el vagyok keseredve! Ki járt hasonló helyzetbe??
2017. febr. 11. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
?? 100 ml?? 60 ml??? 5 hónapos a babám és mégsem tudok 60-nál többet fejni! Tisztába vagy vele mennyit eszik egy két hetes baba? :) 60 mili körül evett a nagyobbik lányom még 1 hónaposan is :) abszolút nem kevés a tejed, ráadásul amit fejsz, annak egy baba kb 3szorosát tudja kiszívni.
2017. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudom, hogy ez sok vagy kevés, de abban biztos vagyok, hogy nem lennék elkeseredve a helyedben. Ha nem lenne semmi tejed, akkor sem tehetnél róla, van akinek nincs és tápszerrel etet, ettől még nem dől össze a világ.
2017. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked az kevés???!!! 2 hetes babának bőven elég. Majd egyre több lesz ahogy többet eszik a baba. Ne aggódj ez így rendben van!
2017. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mikor hazajöttünk a kórházból akkor evett 40 50ml,jött a védőnő rá egy hétre,megmérte és azt mondta hogy nem hízott eleget a babám,mert a súlyához(3,5kg) meg kell ennie a 80 90ml-t!
2017. febr. 11. 14:13
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg.


Nekem is kevés tejem volt. Szoptatási tanácsadóhoz mentem és ő segített :-) 6 hóig csak anyatejes volt a fiam.

2017. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kevés! A babák meg nem olvássák a nagy könyvet...
2017. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a tej eltero minosegu lehet. a nagyob layom 5 honaposan se evett egyszerre 70-80 milimel tobbet, olyan zsiros volt...ket hetesen 50 miliket se evett...mennyit hizott a babad?
2017. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Na megint egy idiota vedono !


60 ml az nagyon jo, az en fiam 4 honaposan evett ennyit egyszerre es 3,5 kiloval szuletett.


Ignorald ezt a buzgomocsing ostoba not, es szoptasd tovabbra is! Tobb szopi, es tobb tej termelodik.

2017. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miert lenne keves a tejed? Figyelted a babad jelzeseit? Sir szoptatas utan? Vagy meg keresi a cicit eves utan is? Ha szopi utan a baba megnyugszik, nem enne meg akkor semmi problema a tejeddel. Amit meg figyelembe kell vegyel, hogy ilyenkor lehet novekedesi ugras amikor a baba surubben ehezik meg. A legegyszerubb amit tehetsz es a leghasznosabb is, hogy mindig mellre teszed a babat amikor keri. A szoptatas alatti ingertol termelnek a mellek tobb tejet. En is azt hittem, hogy keves a tejem, a babam nyugos volt eves utan is igy hat nagyon surun mellre tettem, 2 nap alatt bedurrantak a melleim es egesz nap folyt beloluk a tej, alkalmazkodtak ahhoz, hogy a baba tobbet cicizik, igy tobb tejet termeltek. A babak tudjak, hogy mennyi eleg nekik, figyelj gyermeked jelzeseire es csak a legutolso esetben adj neki tapszert, ha mar mas nem segit. De ha megis tapszeres lesz, nem dol ossze a vilag, ugyan ugy fogjatok szeretni egymast.
2017. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hiába ette meg 50 60ml-t nem hízott,mióta kiegészítjük tápszerrel is azóta meghízza a 20grammot napi szinten! A tejcsit fejem mert a kisfiam csak addig eszik ciciből míg könnyen jön,ha már meg kell érte dolgozni ideges lesz és elkezd sírni.
2017. febr. 11. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!