Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is tapasztalt szoptatás...

Más is tapasztalt szoptatás alatt ilyen puffadást, barnázást?

Figyelt kérdés

6 és fél hónapos a gyermekem, szoptatom még. 1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást, ennek hatására meg is jött a menzeszem, minden rendben volt. Ám 3-4 napja barna folyásom van, gyengének érzem magam, és hihetetlenül puffadok. (mindez társul egy kielégíthetetlen éhségvággyal)

Szülés előtt sosem tudtam hízni, azóta is 3 kg maradt rajtam, de szerintem 5 hónapos várandósan volt ekkora hasam...

Más is tapasztalt ilyet?

25



2023. szept. 9. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én 2 évig szoptattam a kislányom. Ha a szoptatás alatt nem védekeztetek, akkor lehet terhesség is, ugyanis így már nem 100% os a védelem, mivel kevesebbet szopizik. De lehet az is, hogy a szervezeted így reagál a helyzetre. Érdemes tetsztet csinálni.
febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!