Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Testvérem szándékosan apasztja...

Testvérem szándékosan apasztja el a tejét és engem néz hülyének hogy minek szoptatok, ha egyszer a tápszeres babák jobban alszanak... mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Rosszul esik már maga ez a tény is, hiszen nekem nehezen jött meg a tejem, de az hogy szerinte "hülyeség" a szoptatás csak még rosszabbul esik...
2023. okt. 3. 12:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%

Ne vedd figyelembe mit mond ez a te döntésed az meg az övé.A babának a legjobb az anyatej az utolsó cseppig.(mondom ezt ugy hogy bekem elment a tejem 90%ban már :( ) és tápszeresek lettünk.

Csináld csak kitartóan ahogy eddig :)

2023. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem alszanak jobban a tápszeres babák,sógor gyereke mai napig rossz alvó, enyém anyatejes és csak egyszer kel fel éjjel. Ez szimpla gén kérdése. Tesód csak szerencsés ha jól alszik.
2023. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a barátnőmmel volt hasonló vitám, csak fordítva. Kevés tejem volt, és brutálisan fájt is a szoptatás, így nem is erőltettem a dolgot, és hamar tápszeres lett a babám.

A barátnőm, akinek a kislánya 2 éves koráig szopizott, fejemhez vágta hogy én a könnyebb utat választottam, meg nem tettem meg mindent hogy tudjak szoptatni. Mert fejni kellett volna meg nem tudom miket inni, stb, mert a tej a legjobb.

Nekem annó nagyon nagyon rosszul esett, amiket mondott, mert sokáig bántott, hogy még 3-4 hónapos koráig sem tudtam a fiamat szoptatni, másrészt viszont nekem megváltás volt a tápszeres táplálás.

Szerintem mindenki csinálja úgy, ahogy neki jó. Ebbe senkinek nem kellene beleszólnia, mégis mindenki beleszól...Ezzel nem tudsz mit kezdeni, sz@rd le, amit beszél.

2023. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
41%
Ezen mi esik neked rosszul? A tápszerezés az ő dolga. Semmi közöd hozzá mit csinál. Szerintem inkább te hergeled őt a tápszer miatt és besértődsz, hogy nem hagyja magát.
2023. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd a pcsába, az ő dolga.

Nálunk pont fordítva volt, a tápszeressel már zombik voltunk mindketten, mert nem volt hajlandó aludni, az iszsz pedig pillanatok alatt elaludt mellen bármikor

2023. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

olyan ez, mint a túlsúly.

Majd ha elfogadod a helyzetet, tojsz rá, mit gondol más.

2023. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi idős a baba?
2023. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

#3 na erre szokták mondani, hogy nem kellenek ellenségek, ha ilyen barátai vannak az embernek… nagyon sajnálom :(

Kérdező, szerintem te se nagyon barátkozz azzal a nővel…

Ha nem szeretne szoptatni, mert neki ez nem jó (én is ilyen vagyok), az rendben van, de amit veled művel az szörnyű. Gondolom más dolgokkal kapcsolatban is ilyen megmondóember…

Egyébként az én kislányom tápszeres és 20 hónapos korában is még szenvedek az alvásával. Részben azért megy bölcsibe, hogy hátha javul valamit, mert már muszáj tenni valamit, különben kikészülök.

2023. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%

Bocsánat, írtad, hogy testvéred 😅

Hát őt sajnos nemtudod kielrulni

2023. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
De minek foglalkozol a véleményével?
2023. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!