Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ecetes leválasztás?

Ecetes leválasztás?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam ezt a fajta módszert és kíváncsi lettem vajon van e valamilyen hosszútávú következménye, mint a sírni hagyásnak.
2023. okt. 13. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Mi a kérdés? Mi az, hogy ecetes leválasztás? Mit választasz le ecettel?
2023. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

#1

Feltételezem, ecettel kenné be a bimbóját.

2023. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Köszi #2. Gondoltam én is. De ha már egy kérdést feltesz, akkor fogalmazza meg normálisan. Szerintem...
2023. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem traumatizálja a gyereket annyira, mint a sírni hagyás, de elég barbár módszer. Nem tudom elképzelni, hogy ecetet nyomjak a gyerekem szájába, mert túl macerás valami gyerekbarát módszerrel leválasztani. Szegény gyerek az anyukája közelségére vágyik, az anyja meg bármit megtenne, hogy többet ne menjen a gyerek a melle közelébe.
2023. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

Miután szoptatás kategóriában van, elég egyértelmű a kérdés.


A vilagon semmi hosszútávú hatása nincs.

2023. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es azért nem kell rögtön ítélkezni, nem tudhatod, hogy az aki ehhez folyamodik miért teszi, rengeteg oka lehet. Azért ahhoz hogy a gyerek közelséget kapjon nem muszáj a mell, máshogy is ki lehet elégíteni az ilyen igényt.
2023. okt. 13. 16:07
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
#4 vagyok, nem is a leválasztással van bajom, írtam is, hogy gyerekbarát módszert keressen. Rengeteg cikk van neten arról, hogy hogy érdemes csinálni. Nem baj, ha nem akar már valaki szoptatni, csak ne ecettel szoktassa le a gyereket. Lehet, hogy nem nyomorodik meg tőle a lelke, de kis kitartással működhet valami barátságosabb módszer is.
2023. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek én is, ennél talán az erőspistás rosszabb.
2023. okt. 13. 17:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem tennék maró hatású anyagokat a babám szájába.
2023. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Se ecet, se erős pista. Inkább egy kis mustár...

Ha átgondolod mind a kettő, amiket felsoroltál maró hatású és durva egy csecsemőnek. Gondold meg utána percekig ég a szája tőle.

Itt az íz a lényeg, hogy ne kelljen neki.

2023. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!