Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány nap volt nektek leválaszt...

Hány nap volt nektek leválasztás után, hogy már nem kérte a cicit? Jó ez így, ahogy csinálom?

Figyelt kérdés

20 hónapos lesz a kislányom, borzasztó teher már a szoptatás, ráadásul éjjel minimum 3x kel szopizni.

Ma a déli alvasnal még kapott, de délután mikor kérte, addigra leragasztottam és mondtam neki, hogy nincs cici. Nézte , nyafogott egy kicsit, aztán inkább rá is húzta a polom. Alvaskor szokott csak, délután max tényleg csak komfortszopizik.

Aztán mikor megint kérte volna, vizet adtam neki, nem is kérte utána.

Az estétől féltem, de meglepően jól fogadta. Kapott langyos tejet, már azon is majdnem elaludt, de végül énekeltem neki,ahogy hozzám bújt, kicsit dolongeltem vele és elég hamar elaludt. Éjszaka nem tudom mi lesz, megint énekelni kell e neki, vagy elég ha iszik egy kicsit, semmiképp sem szeretnék neki megint adni.

Akik hasonló cipőben voltak hogy alakult a leszoktatas? Mennyi idő volt? Mi volt a praktikatok?



2023. máj. 23. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Nem pont ugyanaz, de én cumiról szoktattam le. Csak alváshoz használta, kb. 3 nap volt mire nem kereste, ha éjszaka felkelt.
2023. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Én ugyanígy ahogy te. Nekem másnap már átaludta az éjjelt. Néha még megnézte a bibit, de nem kérte
2023. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!