Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt melyik fehérje...

Szoptatás alatt melyik fehérje shaket lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám, nagyon szeretném leadni a maradék 3 kilót, arra gondoltam esténként már csak valamilyen dietas shake-t innék, de amiket nézegettem, mindben vannak olyan összetevők, amelyek szoptatás alatt nem ajanlottak (l-carnitin, édesítőszerek)? Tudtok ajanlani valamit?
2023. okt. 13. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha natúrt iszol, akkor abba általában ilyen nem kerül.

Vagy pl én barna rizsfehérjét vettem. Általában mindig olvasom az összetevőket és annó is az ízesítetlen fehérje mondjuk csak tejsavófehérjét tartalmazott.

2023. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emiatt nem szeretek ízesítettet venni, amit írsz , mert abban biztos hogy van édesítőszer meg egyéb anyagok.
2023. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Normális étrend kell, nem fehérjeshake
2023. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
3, én ha bele gebedek sem tudok annyi fehérjét bevinni amennyi kellene. Minden nap pedig nem fér bele hogy húst egyek.
2023. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van amelyik fehérje tök jó, én pont emiatt szeretem az ízesítetlent.
2023. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ne "diet" verziót válassz! Egyébként is parasztvakítás a legtöbb női termék.

Sima Biotech vagy Scitec alap fehérje megteszi. Myprotein se rossz.

2023. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, miert feherjet keresel?

Kaloriaszamolas es csokolom.

2023. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy natúr csirkemell salátával sokkal jobb. Vagy egy kaukázusi kefír üresen, esetleg egy abonettel. Jól eltelít, nem kell aggódni az adalékanyagok miatt. Mondjuk a csirkénél legjobb, ha bio vagy tanyasi.
2023. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Naturize barnarizs fehérjét ittam, a karamellás ízűt. Ez teljesen tiszta fehérjepor.


DE én nem fogyás miatt ittam, és önmagában nem finom! Rizstejjel+banánnal turmixolva,kis plusz fahéjjal mézzel ittam, úgy finom volt.

Ha bírod a nemfinom dolgokat akkor ajánlom mert ez tuti mindenmentes.

2023. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!