Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombik beültetés után, enyhe-k...

Lombik beültetés után, enyhe-közepes hiperstimuláció miatt, lehet-e fehérjeport fogyasztani?

Figyelt kérdés

Napi 5 liter vizet iszok (ki is pisilek még többet is) sok fehérjedús táplálékot eszem. Enyhe hasfájáson kívül (de az sem mindig) nincs más tünet, az orvos egy minimális vizet lát a hasamban.

Viszont félek, hogy a terhesség előrehaladtával ez a hiperstimuláció felerősödik.

A férjem vett fehérjeport (bio tech usa iso whey zero) de nem tudjuk, hogy ihatom-e. Árt-e vagy sem?


Köszönöm annak a véleményét, aki már volt hasonló helyzetben.



2017. febr. 9. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ittam, pont az isowhey zero-t én is. Tiszta, nem árt.

Emellett sok túró, színhús. A hcg szint emelkedésével valóban erősödhetnek a hiperstimu tünetek, én ebből tudtam hogy terhes vagyok :) Sok sikert!

2017. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm a választ :)

Milyen adagokban ittad? Kaptunk hozzá egy kis kanalat (volt nagyobb is de a kisebbet adták) azt mondták, hogy 1 kis adagolókanál 2dl vízbe = 25g fehérje.

Te hogyan alkalmaztad/mérted ki az adagokat, és mekkora adagot ittál?

Köszönöm

2017. febr. 9. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én előtte is használtam mikor edzettem, ugyanúgy napi 2 adagot ittam ekkor is, reggel-este. Azzal az adagolással amit te is írsz, ez van a csomagoláson is. Én tejbe tettem, abban is van fehérje, több mint a vízben :)
2017. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és célszerű shakerben összerázni, ha nincs akkor szerintem turmixold mert amúgy csomós marad.
2017. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vettünk hozzá shakert is.

Tehát akkor mehet a napi 2 adag. A 3 adag már sok?

2017. febr. 9. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Szintén lombikos, enyhe tulstimulacioval. Orvos javasolta a fehérjét napi egy adagot. Iso whey zerot iszok én is. Két deci vízzel nekem túl tömény volt, hozzaerto javaslatára 3 dl vízben oldom fel.


Mellé rengeteg hal, csirke, túró, tojás.

2017. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ittam a fehérjèt rengeteg fehérje dús ételt ettem most 28 hetes vagyok a manókkal 2-dik lombik volt sikeres 😊Majd ird meg az eredmrnyt
2017. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
??
2017. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!