Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha folyamatosan lefejem a...

Ha folyamatosan lefejem a tejem, akkor sose apad el?

Figyelt kérdés
Mármint miután le van választva a gyermek.
nov. 7. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem. Még 2 évvel később is begyulladt, úgyhogy néhány hetente fejtem belőle egy picit. Végül kaptam valami gyulladáscsökkentő krémet rá, azóta úgy tűnik rendben van, de nem mertem hozzányúlni, szóval lehet hogy még mindig nem apadt el teljesen.
nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, mert azt mondják, hogy ha nincs kifejve, benne marad és akkor begyullad. De ha meg fejem folyton, akkor meg a fejés hatásásra mindig több lesz.

Nem igazán értem.

nov. 7. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, nem szabad kifejni. Hideg vízzel borogassam. Csak akkor fejjek picit, ha majd szétdurran.
nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor a benne lévő már meglévő tej hogy kerül ki onnan? Felszívódik?
nov. 7. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarod apasztani nem kell kifejni az összeset, csak annyit hogy ne feszüljön, ne legyen kellemetlen érzés. Így egyre kevesebb fog termelődni. A többi felszívódik.
nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh, értem, köszi.
nov. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!