Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akkor is elapad a tejem, ha...

Akkor is elapad a tejem, ha nagyon óvatosan kezedek el diétázni?

Figyelt kérdés
Nem brutális fogyókúrára gondolok, csak havi 1-max. 2 kilót szeretnék leadni és nem azzal, hogy nem eszek, hanem az édesség, cukros italok mellőzése, egészségesebb táplálkozás, több mozgás stb. segítségével. A kislányom 7 hónapos. Sajnos rajtam maradt 10 kg még mindig (nem fogytam semmit szülés óta) és nagyon zavar! Csak félek, hogy nehogy elapadjon a tejci, mert akkor inkább maradok még így pár hónapig:)
2009. jan. 3. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezeket az amúgy sem túl egészséges ételeket hagyod el, akkor csak jót teszel az alakodnak. A mozgás is mindenképpen előnyödre válik. A szoptatás rovására ez az életmódváltás nem hat kedvezőtlenül.

Én Gravidát szedtem/szedek a szoptatás ideje alatt is.

Sok sikert és buék!

2009. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Rajtam is pont ennyi kiló plusz volt, és meg is próbálkoztam ezzel amit írsz, de nem fogytam semmit!!

Akkor "feladtam" és úgy voltam vele, majd szopi után.

Kisfiam 1 évesen magától mondott le a ciciről, így azóta elkezdtem.

Kitartóbb is vagyok, és egyből olvadtak a kilók. Másfél hónapja csinálom, 5 kilót fogytam (pedig nem drasztikus a diéta).

Ezt csak azért írom, hogy ha esetleg mégsem tudnál most belevágni, vagy csinálnád a diétát de nem látnál változást. Szóval,hogy attól még van remény:)

Én is így voltam egyébként mint te, hogy ezt a pár hónapot még kibírom inkább, minthogy feleslegesen szenvedjek (gondolok itt arra hogy a szervezetem vhogy ragaszkodott a plusz kilókhoz).

Úgyse sűrűn leszek terhes, meg szoptatós anyuka:)

2009. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, bíztatást! Hát akkor még talán van remény, h nem maradok így.:D
2009. jan. 3. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!