Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » More milk tabletta használ? 2...

More milk tabletta használ? 2 hónapos a babám és hiába fejek 3 óránként, kezd kevés lenni a tejem. Napi 3 litert iszom, közte egy liter alkoholmentes sört, de semmi nem használ.

Figyelt kérdés
A gyógyteáktól - 3 félét próbáltam - sajnos iszonyú hányingerem lesz, de bármilyen tablettát beszednék a cél érdekében. De melyik hatásos?
2010. okt. 21. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt a More milk kapszula.....jól bedurrantotta a ciciket, viszont abba kellett hagynom, mert attól fájt a Kislányom hasa. Vagyis nem pont ettől, hanem az összetevőktől. Ha köményes levest, teát, vagy bármi ilyen tejszaporítós cuccot ettem/ittam, akkor volt nagy sírás. A gyerekorvos kezdett erre gyanakodni, és igaza lett. Érdekes, mert sok hasfájós babával meg épphogy a köményt itatják.
2010. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csupa jót hallottam róla! Bár nekem nem fért bele anyagilag, pedig nagyon szerettem volna használni.
2010. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is az ára miatt dilemmázom, de még mindig olcsóbb, mintha át kell állni a tápszerre és nagyon szeretem szopiztatni a babámat, túl azon, hogy ez a legjobb neki.
2010. okt. 21. 09:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Van most a herbáriának (de nem 100%) milk&love nevezetű terméke. Ugyanazokat tartalmazza mint a more milk, de fele annyiba kerül. Megpróbálhatod külön a görögszénamag teát (mindkét bogyónak ez a fő hatóanyaga).

Nagyon jó még az alkoholmentes sör (ha lehet barna), vagy a karamalz ital. Maláta nagyon jó tejelválasztás fokozó. Ha ezeket nem szereted a maci kvban is ez van. Egy próbát megér.

2010. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az nem 100%, hogy herbária. Az biztos hogy a neve milk&love:)

Nekem használ.

2010. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kevés a tejed? Mert 2 hónapos kor körül van egy "ugrás", vagyis a baba elkezd hirtelen jóval többet enni, mint előtte és ezért úgy tűnik, hogy kevesebb a tej. Pedig nincs semmi gond. Én is úgy éreztem, amikor a babám 2 hónapos volt, hogy megy el a tejem. Aztán most is simán szoptatom, pedig lassan egy éves lesz.


Remélem minél előbb rendbe lesz minden Nálatok!

2010. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abból veszem észre, hogy kevesebb a tejci, hogy többször éhes marad a baba. És nem a szopi technikájával van gond, mert fejni sem tudok már a cicmből szoptatás után, 10 ml-t se nagyon.
2010. okt. 21. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!