Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejet ti vennétek háztól...

Anyatejet ti vennétek háztól a babátoknak?

Figyelt kérdés
3 hónapos a pici és egyre kevesebb a tejem. Van a facebookon egy olyan csoport hogy anyatej adok veszek. Már írtak is hogy a lakóhelyemhez közel lenne ingyen is és fizetős is. Mit csináljak szerintetek,?

#Idegen anyatej
jan. 6. 09:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Soha.

Inkább egy szoptatási tanácsadóért fizess.

jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nincs bevizsgálva, ki tudja, hogy tárolta.
jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Én ebben a csoportban adok tejet, de már van fix tejtesónk. Én ugyanakkora odafigyeléssel adok tejet, mintha a saját babámnak adnék. Próbálj olyan embert keresni, aki ingyen vagy ajándékért cserébe ad tejet, nem jó drágán, talán ők tényleg jót akarnak, és jobban odafigyelnek rá, hogy jót kapjon a babád. Én fogadó oldalról találkoztam már fura emberekkel. Olyannak aki az iskolás gyerekének vitt tejet és olyannal, akinek kiderült, hogy álprofilja volt, igazából egy férfi volt. A hányinger kerülget, hogy mit csinált azzal a tejjel, amit a hajnali 2-kor sterilzált mellszívómmal fejtem, hogy jó legyen valaki babájának. Biztos vannak eladó oldalról is fura emberek.
jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Kizárt.
jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%

Az már nem anyatej, csak "nőitej". Más anya teje nem adaptálódik a gyereked igényeire, így nem jelent pluszt, mint a saját tej.

Szoptatási tanácsadó kell, ha anyatejet akarsz adni. Nem más váladéka.

jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Nem voltam elvakult anyatejes.

Nekem sokkal egyszerűbb volt mikor tápszerre váltottunk.

jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%

"Nem voltam elvakult anyatejes."


Én az vagyok. De mivel más teje már nem anyatej, csak más váladéka, ami semmivel nem több és jobb, így sose vettem volna.

Első gyerekem tápszeres lett, második anyatejes.

jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt. Ha nincs saját, akkor marad a tápszer.
jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha megbízható anyuka, megismerkedtek akkor szerintem nem lenne az sem rossz. Esetleg a környéken anyatejgyűjtő állomást keresni. Kórházban vagy valahol. :) ha ezt jobban szeretnéd mint a tápszert, akkor bizonyosodj meg az anyukáról és a környezetéről és utána mehet a dolog :)
jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!