Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti odaadnátok más anyatejét a...

Ti odaadnátok más anyatejét a babátoknak?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 5 nap különbséggel szültem. Sajnos nekem nem indult be a tejem bármit csináltam, neki viszont rengeteg van. Lassan egy hónaposak a babáink, és meghívtuk őt magunkhoz, mert bár a szüleim sokat segítenek, de nagyon régimódiak, és én örülnék ha valaki lenne velem aki modernebb gondolkodású. Neki már nem első baba, így van tapasztalata, és szívesen jön,és miután neki rengeteg teje van, felajánlotta, hogy amíg itt lesznek 3 hétig, addig szívesen ad tejet az én babámnak is, hiszen az anyatejben sok hasznos dolog van ami a tápszerben nincs, vagy nem olyan jól hasznosuló. Természetesen tudom, hogy pusztán jóindulat vezérli, ezért komolyan elgondolkodtam rajta, csak nem tudom, hogy ez jó e a babának?
2017. jún. 26. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%
Nem.
2017. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1es leírnád, hogy miért nem?
2017. jún. 26. 17:23
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Én kipróbálnám. Ha nem fáj tőle a hasa adnám a babának.

A tejadományozás amúgy egy létező dolog még magyarországon is.

Erősíti az immunrendszert, sok hasznos dolog van benne.

2017. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Én adnám. Vadidegenét nem biztos, de jó barátnőjét igen, vagy anyatej központból is.
2017. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%

Azert nem adnam mert az anyatej rengeteg szuron atmegy.

Ami az o babajanak jo.tiednek rossz lehet


Nekem is volt hasonlo szitum,az enyem uvoltott a szomszed meg a mosdoba ontotte...de nem mertuk bevallalni.

:)


Jobb a tapszer,ha nincs tejed

2017. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
#1 es szerintem undoritónak tartja , de ez az amitöl a babád fejlődni fog csak tápszertől nem fogsz olyan fejlődés látni mint az anyatejtől.
2017. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
5# teljesen mindegy baratno vagy ikertestver, a teste es a bakteriumjai teljesen mas
2017. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%

5# vagyok megint,es lobbizni se szoktam :)


Nekunk lett vegul tej nagyon megkuzdottem a szopiert,,azota mar +2x de nem tamogatom ezt az otletet. Nem undorito,hanem igenis komoly betegsegnek teszed ki a babat..


Az anyatej kozpont olyan listat ad ki, minek kell megfelelni,hogy akkor inkabb kervenyeznem idegen de bevizsgalt anyatejet...


Persze te tudod kerdezo,

2017. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

6-os nem kell más helyett válaszolgatni.

Azért nem adnám, mert nem biztonságos. Hiába bízol benne, ki tudja milyen betegsége van, vagy miket szed. Még a végén összeszed valamit a babád. Annyit nem ér az egész, a tápszertől sem lesz semmi baja. Hivatalosan, anyatejgyűjtőből adnék, adtam is, az más kérdés, hogy nekünk nem vált be. (1-es)

2017. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2017. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!