Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megéri szoptatós pólókat...

Megéri szoptatós pólókat venni február végére/tavaszra?

Figyelt kérdés
Te vettél? Mennyire használtad ki?

jan. 18. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nem, mert február végén/tavasszal nem fogok szoptatni.


Amíg szoptattam, addig dátumtól függöen jók voltak, mert nem kellett nekivetközni a szoptatásnak, pár mozdulattal készen voltam rá, és ha a picinek elég volt, egy mozdulattal el voltam takarva.

jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Én H&M-es trikókat vettem, amiknek le lehet csatolni a mell részét, mint a szoptatós melltartóknak. Ha érdekel, konkrétan melyik, belinkelem. Imádom őket, csak ezekben vagyok itthon most is. Ha vendég jön, veszek rá egy sima pólót, így amikor felhúzom a sima pólóm szoptatni, a trikó takarja a hasamat, csak az a 3 cm3 bőr van csupaszon, amit a baba bekap, úgyhogy nem látszik semmi kívülről. Nagyon kényelmes, a C-s mellemet is megtartja melltartó nélkül. (Beépített melltartó rész van benne.) Annyi csak, hogy érdemes sötét színeket venni belőle, mert a világoson jobban átlátszik a mellbimbó miután frissen szopizott a baba, és még kicsit kiáll.
jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*cm2
jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem előre sokat ne vegyél. Én vettem többet aztán nem is vokt tejem így felesleges pénz kidobás volt, mert annyira nem néznek ki jól, hogy hordhassam őket
jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hol tervezel szoptatni, mennyire vagy eljárkálós. Nekem csak szoptatós melltartóm volt, felsőm nem. (Leszámítva a kórházba vett hálóingeket)

Tudtam, hogy nem fogok nyilvános helyen szoptatni, mert nem mentem olyan helyre annyi időre. Autóban meg nem volt macera felhúzni a felsőm, sötétített az üveg, és nem olyan helyen álltunk meg, hogy bárki is lásson.

De én tudom és tudtam, hogy nem fogok mondjuk bevásárlóközpontban lófrálni órákat, vagy ilyesmi. Mindig célirányosan mentünk mindenhova.

jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
2x1 évig szoptattam. 1db szoptatós ruhám nem volt 🤷‍♀️
jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem, az első hónapokban meg a szoptatós melltartót sem bírtam elviselni, pólót meg nem vettem, feltűrtem és kész. Vagy felülről lefele húztam, némelyik felsőm nyakkivágása nyúlt annyit.
jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2-es, nekem légyszi küldj linket! :) Köszi előre is.
jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem a feketék jöttek be legjobban. Nem stílus, hanem praktikusság szempontjából. Ezt hordtam 36 hetes koromtól kezdve, tökéletesen állt, pedig nagy hasam volt. És szülés után, lapos hassal is szépen feszült mindenhol, nem lógott a hasamon. Nagyon kényelmes, és kifejezetten jól néz ki. 2-es.

jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
A jól kinézés zavar a legkevésbé, a 75B-s mellem jelenleg tart 80B-nél, de már szépen növök bele 85B-be is, és még csak a 25. héten járok, szóval minden megoldás érdekel. Mindenféle melltartó fazont és márkát próbálgatok, de eredendően nem voltam melltartós, szóval az ilyen jellegű trikókat preferálnám inkább, több helyről mondták, hogy vannak ilyen beépített melltartós-szoptatós fazonok, ezeket nézegetem most. :D Köszi nagyon!
jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!