Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után mennyi idő...

Szoptatás után mennyi idő kell, míg visszaállnak a cicik? Ha visszaállnak?

Figyelt kérdés
Kb karácsony óta nem szoptatok, pontosan nem tudom hogy konkrétan mikor volt az utolsó szopi, de több hete már. A cicijeim olyanok mint két leeresztett lufi, borzalmasak. Előtte se voltam túl nagy keblekkel megáldva, de ez a lefele lógó két bőrcafat valami rettenet. Lesznek formásabbak, vagy ez már így marad? Ha marad, kb mennyi idő után lehet/érdemes őket plasztikáztatni? (Erre is van hajlandóságom)
jan. 24. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen marad.Ha nem szoptattál volna, akkor is változott volna a hormonok miatt.Plasztikához nem tudok hozzászólni,és nem merném magamat műttetni,ha nem egészségügyi oka van.
jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi egyes. Ja, nem tudom mennyire lényeges de elég sokat szoptattam, első gyereket 13 hónapig de ekkor már terhes voltam a kicsivel, aztán a kicsit kb 17 hónapig
jan. 24. 19:37
 3/14 A kérdező kommentje:
Plasztikában mindenképp gondolkozom, nem csak a cicik miatt hanem a bőröm miatt is, rengeteget híztam mindkét terhességgel, és most 22 kg fogyásnál tartok (ebbe nincs benne a szülés, víz stb hanem 3 hónappal szülés utántól nézve) és még kb 10 visszavan
jan. 24. 19:40
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos marad.:/
jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld el nekem világ életemben lógtak. Azt hittem nem lesz rosszabb mert eleve lógtak és eleve lefelé álltak a bimbók. Aha nem lesz rosszabb. Hát a szoptatással rosszabb lett de legalább csak egy kicsit. Én is gondolkodom plasztikában, de egyrészt még anyagilag nem férne bele, másrészt meg bizonytalan vagyok. Nyílván előbb utóbb úgyis utolért volna a kor is, de ez nem nyugtat úgy igazán, gondolom téged sem..
jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván számít, ki milyen méretről indul. Én a semmiről (65/aa - azaz dísznek hordtam csak melltartót), lett 75c (nyilván a "hátam" a hízástól lett nagyobb), összesen 4 évet szoptattam:

Nem lóg, fizikai képtelenség lenne a mérete miatt. Nem üres zacskó, pedig tartottam tőle, anyukámnak olyan lett. Hetyke, pici, formás, tenyérnyi 70A-70B között félúton.

Jobb mint volt.

40 vagyok.

jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Maradnak
jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
6, a kérdezőt biztos boldoggá teszi, hogy ilyen részletesen leírtad milyen fasza, hogy a tieid nem lógnak 😂
jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még szoptatok kb. csak szertartásból reggel-este (16 hós a fiam), de nincsenek illúzióim, hogy jobb lesz, ha abbahagyom :)

Én mondjuk inkább valami mellizmosító, otthon végezhető tornában gondolkozok első körben, ha nem lett vészes a helyzet, akkor szerintetek az nem javíthat rajta kicsit?


Barátnőm amúgy 3 gyereket szoptatott tizenpár hónapokig, neki előtte viszonylag nagy melle volt, de állítása szerint minden terhességgel kisebb lett 🙃

jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még fiatal vagyok viszonylag, 27 éves, szeretnék tetszeni magamnak még később is. Gyerek már nem lesz terveim szerint. Azt nem tudom mennyi pénz, gondolom nem olcsó, de az évek alatt talán össze tudnám rakni. Köszi a válaszokat :)
jan. 24. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!