Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogyhatok szoptatás alatt?

Fogyhatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Ha egészségesen étkezem és odafigyelek a 2000 kalóriás bevitelre akkor sikeres lehet egyszerre a fogyás és a szoptatás? Mert ugye állítólag kalóriát éget a szoptatás,de azt semmiképp se szeretném, hogy ne legyen tejem(még várandós vagyok,de már elég sok plusz kg van rajtam, innentől figyelek a súlyomra a terhesség végéig)
jan. 26. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Van aki fogy, én ha nem ettem édességet(amit egyébként terhesen megsem bírtam enni, meg kb mensi előtt eszek alapból) apadt a tejem. Sajnos így híztam is
jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg.

Én rengeteget fogytam a ezoptatástól. 58 kiló voltam terhesség előtt. Most 1.5 éve szoptatok és 51 kiló vagyok. És azért mert kalória deficitben vagyok (nem szándékosan, csak nehéz főznöm és ennem a kis örökmozgó mellett :/ )

jan. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit dobott a gép. Van, aki hízik, van, aki fogy, bármit eszik.
jan. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
30 kilót fogytam, és nem diétáztam. A gyerek leszívott. 26 hónapja szoptatom, és még most is van tejem rendesen.
jan. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az elrettentő példa vagyok, mindkét gyerekkel hiztam tíz kilót a szoptatás pár hónapja alatt, mert nekem brutális étvágyat csinált. Alapból tudok enni rendesen (sajnos), de ez másik dimenzió volt...
jan. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is híztam szoptatás alatt, pedig nem ettem sokat. Igaz nem is dietáztam. Cserébe brutál sok tejem volt. Amikor abbahagytam a szoptatást 3 hónap alatt lement minden felesleg. De csak az első gyerek után. A másodiknál már nem.
jan. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat ettem szoptatás alatt, és mégis fogytam. Kalácsot,csokit,nagy adag főtt ételeket.

2 év alatt 13 kg-t.

jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha én nem ettem elég szénhidrátot, egyből látszott a tej mennyiségén, így gyorsan feladtam a diétát.

Hazajövetel óta stagnál a súlyom egyébként így is, pedig eszek mindent, jó sokat is néha.

Most amúgy 16 hónapos a fiam, már csak reggel-este szopik (hobbiból, tej már nem nagyon van), most kezdek megint egy kicsit visszavenni az édességből, nassolásból, igaz, csak pár kilót szeretnék leadni max., és az sem zavar, ha marad a jelenlegi súlyom, mert nem vészes így sem.

jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én fogytam, a tesóm hízott, pedig ugyanaz a genetika. Én ettem, amit lehetett, különösebben nem diétáztam, az ő nevében nem tudok nyilatkozni.
jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gdm-es voltam terhesség alatt, diétáztam, terhesen alig 7 kilót híztam. Könnyebben jöttem ki a kórházból, mint szülés előtt.

Szoptatás alatt ugyanúgy tartottam a diétát, MÉGIS hiztam mint a disznó.

jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!