Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le az egy...

Hogyan szoktassam le az egy éves lányomat az éjszakai szopizásról?

Figyelt kérdés
febr. 10. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szoktasd rá valami másra, amiről fél év múlva ugyanúgy le akarod majd szoktatni. ;)
febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Ne adj neki. Ilyen egyszerű.

Altassa vissza apa. Vagy ringasd szoptatás helyett. Pl.

febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ringatás, simogatás, ölelés. Az elején biztos, hogy nem fogja értékelni, de egy idő után elfogadja. A 2-es ötlete jó, hogy apa altassa.
febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Tápszer nem opció? 1 évesen választottam le, mikor apadt is már a tejem, mert napi 2-3 szopi elég volt neki. Éjjel többször ébredt, próbáltam mellre tenni, de csak idegesen kapálózott. Átálltunk a tápszerre és átaludta az éjszakát végre.
febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy!Miért akarod leszoktatni.?Enyém is egy éves lesz,de eszembe nem jut mivel cicin alszik el.Ha pl.zuhanyzok,addig ordít ,amig fel nem jövök ,ha álmos.Ha nem álmos ,el van apával is.
febr. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
5-ős mondjuk mert aludni szeretne éjjel? Te mártírkodhatsz felnőtt koráig is. Nem mindenki ilyen.
febr. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
🤣🤣🤣🤣Mondta neked valaki hogy nem alazok.Ugorj neki mégegyszer
febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
#6 Én nem a csokért szültem.Nekem a gyerek igénye fontosabb!
febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!