Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet görcsös a mellbimbóm?

Mitől lehet görcsös a mellbimbóm?

Figyelt kérdés

A hatalmas melleim miatt nehezen tudom szoptatni a picit, mindig rá kell fogjak valahogyan a melleimre, hogy jól be tudja kapni és levegőt is kapjon.

Úgy látom, hogy nincs sok tejem, lehet ennek az oka, hogy görcsös a mellbimbóm?

Kézi mellszívóval fejem, de nehezen megy, a kettőből sikerül összesen kb.30ml-t fejni.


febr. 10. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Mit jelent, hogy gorcsos? Nem ertem.

Mibol latod, hogy nem eleg a tejed?

febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Görcsös mellbimbó????

A lefjt tej mennyisége nincs összefüggésben azzal, amit a baba szop.

febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Görcsösz, mint összehúzòdott? Ilyet mèg nem hallottam, de ha kòrosan összeszorulnànak a kivezetőnyìlàsok, akkor nem bizyos kijutna a tej. Szoptatàsi tanàcsadòt kène megkèrdezni.

Ha magàban a mellben èrzel ,,görcsös" összehùzòdàst, az lehet a tejleadò reflex is. Èn tűszúràsszerű fajdalomkènt èreztem pàr hétig.

Ha göcsörtösre gondolsz, akkor a mirigyekre gondolsz, amik a mellbimbòn vannak, ès a bőr puhasàgàt biztosítjàk? Vagy a bimbòudvar kõrül szőrtüszőkre? Mindkettő van mindenkinek, de van akinek pici, ès nem làtszik.

Ha nem tudsz fejni, attòl mèg lehet elèg tejed. A nagy mellet elèg a gyerek orrlyukàtòl ,,elhùzni".

febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!