Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan linket, oldalt keresek,...

Olyan linket, oldalt keresek, ahol ki lehet számolni szoptatás ideje alatt a napi kalóriaigényt, ismertek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kb 500 kcallal égetünk többet de pontosabb adat érdekelne, ha egyáltalán van ilyen…
febr. 25. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van pontosabb adat hisz nem mindenki ugyan olyan, nem mind1 mennyi tejet termelsz hányszor szoptatsz mekkora a babád csak anyatejes vagy pótolsz is.
febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre a szamítások tuti nem jók én azt tapasztaltam. Híztam is, mert hiába ettem azt amitől elvileg több tej lenne csak, ha szénhidrátot ettem többet akkor volt tej. Ezért is hagytam elöbb abba a szoptatást, mert már nem bírtam így enni. Egyik barátnőm diétázott, mert fogyni akart aztán ömlött a teje. Az a baj ez is olyan, hogy mindenki más. Figyeld a tested, a tejed és meglátod neked mi válik be.
febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy diétáztam, hogy annyi kalóriát ettem, ami szoptatás nélkül kellene. Ha sok szénhidrát volt benne, akkor nem is volt gond vele, volt tejem, viszont nem fogytam, nagyon lassan híztam is. Ha kevesebb szénhidrátot ettem, és helyette sok zöldséget, fehérjét, akkor kb lefeleződött a tejem. 1 éves korig kitartok a szoptatással, de várom már, hogy vissza tudjam hozni a régi alakom.
febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére a tejemre nem panaszkodom, az iszsz megtette a hatását csak fogyni szeretnék de nyilván nem a tej kárára.


Köszi a hozzászólásokat!

febr. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!