Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt diétáztál? Mi...

Szoptatás alatt diétáztál? Mi lett az eredmény? Megérte végül?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést olvasok itt, hogy szeretne a fiatal anyuka szoptatás mellett diétázni.


Nem ajánlott, de biztos van, aki az ajánlás ellenére tett egy próbát.


Az érdekelne velük mi történt? Maradt a pici anyatejes? Sikerül lefogyni?


Mi már túl vagyunk ezen a korszakon. Eszembe jutott, hogy meg akartam én is próbálni annó, de nem mertem.


Nyugodtan írjatok privát üzit, ha nem akartok itt kommentben beszólásokat kapni.


Köszönöm, ha megosztod velem a történeted. :)



márc. 2. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Viccelsz? A legjobb diéta a baba, az anyatej igenye 500 kcal, leeszik mindent rólad 1-6 hósan. Aztán a hozzátáplálalas időszakban 700 kcal-t, de még törőd magad miatta további +500 kalóriat égetsz...

Sovány leszel ha már tipegő a kicsi

Minden anya lefogyott, szülés utan 1,5 évvel, nézd csak meg a fogyis csopikban. (azt hiszik különlegesek, de közben biológia)

márc. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát #1 vagy nem.

Iszsz babám folyton rajtam lógott, simán híztam mellette, pedig enni sem volt nagyon időm 2 kicsi mellett...

márc. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak hízok🤣
márc. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez butaság, egyes. Én pl annyira kívántam a szénhidrátot, gondolom a tejtermelés meg a fáradtság miatt, hogy egy csomót híztam.
márc. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha hízol szoptatás alatt, akkor érdemes elmenni pajzsmirigy vizsgálatra. Én is csak a baba 6 hós korában tudtam meg.
márc. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint fogyókúrára gondolsz? A diéta csak annyit jelent, hogy étrend.
márc. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt figyelek a kajára és bár nem hízok, de nem is fogyok. Ismerten pm alulműködésem van, tehát a gyógyszer már be van állítva.

Szerintem ez, hogy ki fogy meg ki hízik szoptatás közben genetika. Barátnőm csokit eszik reggelire, kakaós kalácsot, stb, tészta ebédre tésztával, egyedül megeszik egy 50 centis pizzát, ha nem láttam volna nem hiszem el, amit akarsz, és csontsoványra fogyott.

márc. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Diétázni SZABAD. Eszetlenül koplalni tilos. Egy jól összerakort étrenddel nincs semmi probléma a szoptatás alatt.

Én ugyanúgy ettem, mint máskor, 30 kilót fogytam a szoptatás alatt.

márc. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

A diéta az gyógyélelmezés.

A fogyókúra nem diéta.

márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Terhességi diabéteszem volt, szülés után folytattam a diétát. Gyönyörűen lefogytam, 2 éves korig szoptattam, és akkor is csak a következő terhesség miatt ment el a tejem, nem a diéta miatt. Mikor a kicsi megszületett, nem volt energiám tartani a diétát, szóval most nem fogyok, de cserébe simán elszáll velem a ló, ha a naggyal pl kókuszgolyót gyártunk, nem tudom visszafogni magam, nem alszom, kimerít a két gyerek együtt, így nyilvánvalóan nem fogyok. Cserébe tejem így is-úgy is van, szóval szerintem amíg nem arról van szó, hogy éhezteted magad, a tejtermelés az olyan, amilyen, nem feltétlenül függ az étrendtől.
márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!