Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Este 10 órakor alszik el a 6...

Este 10 órakor alszik el a 6 hetes babám, aki csak anyatejjel táplálkozik. Mit gondoltok ti, tapasztalattal rendelkező anyák az egymás követő etetések (2:20-2:25, 4:38-4:47 és 6:16-6.19) gyakoriságáról és időtartamáról?

Figyelt kérdés
Este, ha arra ébredek, hogy éhes, mindig adok neki egy cicit, nem várom meg, hogy sírjon. Mindig csak egy mellből iszik, de azt az etetések alkalmával váltogatom.

márc. 9. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ez teljesen rendben van.

Mi mast lehetne erre mondani, meg csak 6 hetes. Ha hizik es van eleg pisis-kakis pelus, akkor minden oke.

márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normàlis időközönkènt eszik, ès kifejezetten gyorsan kèsz van.
márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond ezzel.
márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az elején 2-3 óránként kelt. Igazából akkor sem lehet semmit tenni ha óránként kel. Én megfogadtam hogy nem fogom sírni hagyni, így nem is hagytam. Azt megvallom, hogy mondjuk én sírásra ébredtem néha. Rendben van a bébid.
márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy 6 hetes, a világát se tudja még. 800x fog változni a rutinja. Teljesen okés.
márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!