Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Másfél éves a kislányom...

Másfél éves a kislányom (közben 24 hetes terhes vagyok) és kezd elmenni a tejem , nagyon kevés van már csak cseppek. Hogyan tudom rávenni a kislányomat hogy igyon házi tejet vagy tápszert üvegből ? Adjatok tanácsot kérlek !

Figyelt kérdés

Születése óta nem iszik meg semmit cumisüvegből , csak a vízet. Sokmindent kipróbáltam már de soha semmi nem segített. Nem is erőltettem eddig mert nem is nagyon volt rá szükség ( mindig is sok tejem volt) de most egyik napról a másikra csak épp hogy pár csepp tejem van.

Köszönöm, ha tudsz segíteni ! :)



márc. 11. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pohárból, kulacsból, kubus üvegből?

Nem baj egyébként, ha nem iszik tejet, ha mellette rendesen eszik mindent.

márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az en gyerekeim 6 honaposan megtanultak pohárbol inni, azóta is abbol isznak.
márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz tejed, magától le fog szokni a szopizásról. Talán akkor elfogadja a boltit, ha nincs jobb, de ha nem, akkor sincs semmi baj.
márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kislányom is iszik pohárból, de csak a vizet.Sem a tejet, sem teát nem hajlandó elfogadni…
márc. 11. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, ha csak vizet iszik. Én gyerekeim is csak azt isszák egy éves koruktól. Mást nem szeretnek, ez van. Mellette kapnak húst, halat, zöldségeket, gyümölcsöt, joghurtot, sajtot, mindenféle más tejterméket, gabonát stb, D vitamint, C vitamint. Nem kell sem a tej, sem a tejital, ha nem szeretik. Tejitalt pedig nagyon nem ajánlják, kicsit sem egészséges...
márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszik változatosan, sajt, túró is megy, nem fontos a tej gondolom te sem szeretsz mindent, ő a tejet, ne zargasd
márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg vehetsz neki valami új szuper cuki poharat amiben csak tápszert/tejet adsz. Ha eddig melegen adtad próbáld ki hátha hidegen elfogadja.
márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sem tej, sem tea 🙄 egy masfel evesnek.

Ami kell az a tiszta viz, tokeletesen eleg.

Lenyeg, hogy egyen eleg tejtermeket, hogy a kalcium fedezve legyen.

márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!