Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, és...

24 hetes terhes vagyok, és már csak 1x kell mennem terhesgondozásra. Másnál is így volt?

Figyelt kérdés
22.héten voltam a dokimnál, akkor azt mondta, ha megyünk babamozira, illetve a 3.genetikai ultrahangra (azt máshol csinálják) hozzá már csak a 33-34.héten menjek. Utána pedig hetente NST. Ma kiderült, hogy nem jó a cukrom, de nem tudom, hogy elég-e a házi orvos és a belgyógyász vagy mégis csak menjek hozzá. Ti hogyan csináltátok? Nekem fura, hogy még a védőnőhöz is gyakrabban kell menni, mint terhesgondozásra, pedig magán. (Igaz, hogy sok értelme nincs max.5 perc, amit bent töltök.)
febr. 7. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én államiba jártam és havonta kellett menni. És, ha volt valami (volt) akkor pluszba visszahívtak, hogy ránk nézzenek.

Komolyan 5 perccért fizetsz? Ez elég gàz..ahova én jártam még az is 20 petceket benn volt akivel minden rendben volt. Tényleg alaposak voltak.

febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Havonta kellett menni! És 20-25 perceket szoktunk bent lenni! Nekem eléggé úgy tűnik, hogy nem alapos és még csak nem is érdeklik a páciensei annak ellenére sem, hogy magánrendelés.

Miért mész 3 különböző helyre amúgy? 36. héten van alapból kenetvétel, méhszájvizsgálat, azt sem csinalja meg?


Cukorral háziorvos és belgyógyaszhoz kell menni.

febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Én államiban jártam, nekünk a nőgyógyász csinálta a genetikai UH-kat is és csak azokra kellett menni, azaz a 19. hét után én a 31. héten voltam nőgyógyásznál.


Utána a 37. héten kellett először nst-re menni, akkor csinálták a kenetvételt. (méhszáj vizsgálat nincs fertőzésveszély miatt, 40. héten is külön kellett írni hogy tájékoztattak és hozzájárulok a vizsgálathoz)

febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban nem túl alapos, hozzá járok 18 éves korom óta évente szűrésre is, mindig elégedett voltam, így azt gondoltam a terhesgondozás sem lesz probléma. Babamozi és a genetikai ugyanott van, mert ez a doki azt nem csinál.
febr. 7. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát érdekes egy orvos... :/

Biztos nem pénzelném többet a semmiért.

febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!