Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kevés lenne neki estére a tej ?

Kevés lenne neki estére a tej ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Adott egy 8hetese leányzó. Estére fürdési idő után nagyon sokat sír . Én hasfájásra gyanakszom férjem szerint kevés a tejem. Napkozben áldott jó baba. Alszik eszik fent van és ez így ismétlődik 3x kb fürdésig. Este ha kínálom neki a cicit akkor nem tudom oda adni mert mihelyt oldalra döntöm v le rakom ordít. Ha sikerül is ordít pár korty után. Próbáltam tnap este fejni kb 50ml jott le egyik cicibol de nem éreztem azt a jellegű érzést mint mikor cicizik h megindul a tej . Ma reggel többször tettem cicire de az egyik sírt a másikon evett aztán már grimaszolt és nem kelett neki pár korty után. Viszont megneztem a másikba maradt meg mert megnyomtam és spriccelt a tej belőle. Este amit le fejtem próbáltuk üvegből oda adni neki de úgy se kellett.
márc. 25. 09:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fejes után cicizett és ő hatalmasakat nyelt úgy jött.
márc. 25. 09:34
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem éhes. Fáj a hasa. Tornáztasd háton fekve fel kell tolni a kis lábait a hasához.


Apuka ne okoskodjon. Inkább tegye lajhárpózba a karjára.


Kapcsolj neki hajszárítót. Picit melegítheted a pocakját ruhán keresztül úgy,hogy el-el veszed. És ellenőrizd mindig a hasa hőmérsékletét!

márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt csináltuk de apuka szerint nem pukizik és akkor nem a hasa fájhat meg olyan nincs h csak estére fáj.
márc. 25. 09:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Én próbálnék ésszerűen állni a dologhoz de hát ő tul aggódja .
márc. 25. 09:40
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
De. Estére fáj. Tipikusan.
márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem pukizik...hát persze, hogy nem. Pont azért fáj a hasa,mert nem tud pukizni!


Apuka nem a legélesebb kés a fiókban...



Kérj segitséget a védőnőtől,gyerekorvostól. Adj neki biogaia-t, espumisant, amit ajánlanak. Tornáztasd. Járkálj vele. Valami csak hat.

márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A gyógyszerek közül a biogaia hatott egy darabig aztán az sem . A többi meg még jobban meg csavarta szegénykémet . Beszéltem mind 2vel de azt mondták túl kell élni.
márc. 25. 10:03
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként borzasztoan érzem magam amiatt h faj a hasa és nem tudok segíteni , idegesítem magam apuka mondokaja miatt és plusz ugye a faradsag . Totál oda vagyok lelkileg . Bocsi h így el tértem de jol esett kiirni ezt a kis dolgot .
márc. 25. 10:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj. Nyugi. Talán apukának is beszélnie kellene a gyerekorvossal/védőnővel kicsit...



Pihenj,ha tudsz! Ki fogja nőni.

márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Esti nyűgösség. Idegrendszeri dolog, valamelyik gyereknél erélyesebben jelentkezik, másnál kevésbé. Ebben a cikkben jól körüljárják a témát. Mindhárom gyerekemnél megfigyelhető volt kb. 10-11 hetes korig. Sőt, anyukám a mai napig emlékszik, hogy én és a húgom melyik esti órákat üvöltöttük végig csecsemőként. :D Nekik még azt mondták, estére fájdul meg a hasunk, csak hogy kézzel fogható magyarázat legyen és ne dilizzenek be. A kisfiamnál segített az erélyes fel-alá rúgózás, illetve a nyugágy pózban szoptatás. A lányomnál semmi... Túl kell élni, elmúlik. Próbáld megőrizni az ép elmédet, szerintem ez a csecsemőgondozás legnehezebb része.

márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!