Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen eteleket fogyaszthatok...

Milyen eteleket fogyaszthatok amitöl sok tejem lesz?

Figyelt kérdés

Szeretnek tovabb anyatejet adni a babamnak de ugy veszem eszre hogy mintha olyan vizes lenne.

Azt meg hozza tennem hogy nyolc napja szoptatok,nyolc napos a kicsikem.

<elöre is köszönöm ha valaszoltok.


2010. okt. 26. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vizes tej nincs a tej összetevője mindig a baba igényeit elégíti ki!nem az étel a lényeg hanem a bő folyadék!sok zöldség gyümölcs!
2010. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tej mennyisége és minősége is folyamatosan változik, ha igény szerint szoptatsz, akkor a baba igényei szerint mindig annyi és olyan minőségű tejet kap, ami neki jó! Egyébként pedig a legalapvetőbb, hogy egészséges ételeket egyél és igyál sok folyadékot!
2010. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez nem számít és csak én magyaráztam be, de amikor aranygaluskát csináltam vanília szósszal (tojásból, nem porból) csak úgy ömlött a tejem. A másik, ami bejött az a tojás leves.

Egyébként, amit az előzőek is írtak, változatos, egészséges étkezés és minden oké!

2010. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem az alkoholmentes sör és a forró viz tett csodát. Bár te még nem fürödhetsz, de mikor zuhanyzol hosszasan folyasd a melledre amilyen meleg vizet csak tudsz!

Ha igény szerint szoptatsz úgyis beállítja magának.

2010. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sok fehérje.
2010. okt. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A vizes tej normális ilyen kicsinél. Amúgy is az előtej mindig vizes, hogy oltsa a kicsi szomját, aztán jön a zsírosabb tej.

8 napos babának pedig nem kell erős tej, az csak megártana a kis gyomrának.

Nekem a húsleves segített. Szabályosan éreztem, ahogy gyűlik tőle a tejem.

2010. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, vizes tej nincs. Amúgy a lényeg a sok folyadék, fehérje, vitamin.

Én laktoherb teát iszom, nem mintha hinnék benne, csak kaptam és szeretem a herbateát.

Továbbá sok tejet iszom, szedem a Dvitamint, és zabálom a zöldséget (mikor mi olcsó)

Amúgy nekem a maszírozás is segítet...

2010. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
madartej,rantott levesek,malata sor,szoptatos tea
2010. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!