Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Okozhat-e tejcsökkenést, ha...

Okozhat-e tejcsökkenést, ha sok édességet eszem?

Figyelt kérdés

Itt olvastam a neten,hogy ez is lehet ok.

Arra lennék kíváncsi tapasztalta-e ezt valaki?


2009. jan. 5. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg tejem van, de szerintem pont a csokitól. Amióta szoptatok (5 hónapos múlt a babám) mást se kívánok, csak csokit ásványvízzel.:-)
2009. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy kevesebb tejem lenne, pedig sok édességet ettem karácsony környékén.

A káposztát bezzeg észrevettem, úgy sírt meg pukizott a babám két napig :S :S

2009. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

7 hónapja szoptatok,és legszívesebben csokit ennék mogyorókrémmel.Igyekszem visszafogni magam,de nagyon nehéz.

Én nem olvastam sehol sem ezt a csokis dolgot.


Inkább,a baba étvágya növekedett,vagy kevesebb vizet iszol...

2009. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a csokitó lett olyan szorulásos a babám hogy uhh.....De a tejem nem vettem észre h csökkent volna,viszont az előbb említett oknál foga leálltam róla...Pedig úgy kívánom...:)
2009. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki nálamnál több csokit eszik már csokiból van :)))))

mégis bőven van tejem!

2009. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes,én inkább a sósat kívánom,az első hetekben voltam édességfüggő.2hós anyuka
2009. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem csak csokit eszem, hanem más édességet is. Nincs olyan nap,hogy ne ennék vmi finomságot. Sztem a tejtermelődést egyáltalán nem befolyásolja, ha édességet eszel. A bevitt folyadék mennyisége annál inkább...

Jó babázást!

2009. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,rendesek vagytok :)
2009. jan. 5. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, bár én sem olvastam hasonlót még. Nekem lassan 4 hónapos a babám, folyamatosan édességet ennék, nagyon kívánom, de nem vettem észre semmi rossz hatást (hacsak azt nem, hogy a szülésnél leadott 11 kg-ból kezd visszajönni néhány...)Nagyon kívánom a füstölt árut is, azt viszont a baba nem szereti...De a káposzta meg a hasonlók nem okoztak nála különösebb panaszokat. Viszont ha vmiért kevesebbet iszom, azt megérzi, úgyhogy arra muszáj odafigyelni.
2009. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miközben olvastam a kérdést meg a válaszokat,meg is kívántam a csokit. :) az biztos,hogy rengeteg csokit eszek,és rengeteg tejem van!:)
2009. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!