Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak anyatejes babáknak...

Csak anyatejes babáknak mennyit "kell" enniük egy nap? A testsúly szorozva 150 grammal egészen a szoptatás végéig igaz? A tej mennyisége végig növekszik? Ha ez így van, akkor egy 7 kilós baba több mint egy litert eszik egy nap? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem annyit evett a babám mint ahogy ez a szorzás van.Már eghónaposan megette a 700ml és hathónaposan is csak 800-at evett pedig az elesőhónapban 5 Kg volt a hatodikban hónapban pedig kilenc.Erről ennyit
2009. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért de a kezembe van a gyerek.
2009. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak az elején van így. Az én babám a 3. hónapban alkalmanként 200-250 ml tejet megivott. (az elején persze elég volt a 120 ml) Meg is ijedtem, hogy ezt hogy fogom kitermelni. Aztán szépen alábbhagyott. Most 8 hónapos, 120-160 ml-t szopik alkalmanként, és még mindig nem eszik semmit. Meglepő, de úgy látszik elég neki, mert vidám, és mindig tele van a pelus. Állítólag az a lényeg, hogy min. 6 pisis pelus legyen, és egyenletesen nőjön, nem érdemes őket méregetni.
2009. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!