Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy hozzam vissza? Vissza...

Hogy hozzam vissza? Vissza lehet még egyáltalán?

Figyelt kérdés
A kislányom négy hónapos és sajnos már egy hónapja szinte csak tápszert kap mert egyszerüen nem lakik jól a mellemből sztem nem elég neki4Kézzel fejtem szopik után de jo fél óra alatt ha kitudtam préselni 10 ml-t!Szombaton vettem egy pesztonka elektromos mellszívót és avval meg 2 nap alatt 40 ml!Már abszolut nem tudom visszahozni?Nem féltem a gyerekemtől de egy doboz tápszer 3-4 napig tart és hát 3-4 naponta 3000 sztem sok!Adhatok már neki mást enni?De a legjobb az lenne ha visszatudnám hozni a tejem!
2010. nov. 4. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Én is kézzel fejtem,mert a tejcsatornáim nagyon fentről kezdődtek, így a mellszívó szinte semmit nem hozott ki. de ahhoz, hogy visszahozd a tejtermelést nagyon sokszor kell fejni. És ha nem a baba szívja úgy a legnehezebb. próbáld meg 2-3 óránként fejni, és nagyon gyengéden csináld. az nem használ, hogyha kékre-zöldre nyomkodod a mellet. OLajos kézzel simítsd a melledet fentről a bimbó irányába és ne legyél türelmetlen A jó munka meg fogja hozni a gyümölcsét. Igyál sok folyadékot és fejj rendszeresen akkor is ha csak kevés jön le. Ja és koncentrálj a babára, hogy érte csinálod.

Persze már kóstóltathatsz vele egy kis krumplit, répát, almát, barackot... Szépen sorba, had szokja sz ízeket, és emellett szépen pótolgatsz anyatejjel.

MIndent bele , szurkolok. Majd írd meg mi lett, 1 héten belül kiderül, ha változik valami.

2010. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönm megpróbálom és mindenképp meg írom hogy mi lett!
2010. nov. 4. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Szaporító fejést javaslom, ahányszor csak tudod egy nap.

7-7-5-5-3-3-1-1 percig kell fejni, akkor is, ha nem jön semmi (az inger a lényeg). Tehát 7 percig az egyiket (mondjuk bal), aztán 7 percig a másikat, majd 5 percig megint a balt és így tovább. Pár napon belül látnod kell az eredményét. Javaslom még a görögszénamag teát is.

2010. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha még van tejcsid, akkor tuti vissza tudod hozni, csak tényleg kitartónak kell lenni, lehet beletelik 1 hónapba is, de megéri, a baba miatt főképp, de a pénz miatt is.

Jó drága tápszert adsz neki...Én eddig amilyet vettem, azok mind 2200ft-ok voltak, persze felírja a doki, gondolom neked is...

2010. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szopis leves-rántott leves- minden nap

tejeskávé 2 teáskanál cukorral egy bögre

minimum 2-3 oránkénti fejás ha nincs szopi

ezek segítettek nekem és persze a minimum napi2-3 liter folyadék

vannak gyogyszerek és tejserkentők

ezt már védőnőtől kérdezd

2010. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Ha gondolod, privátban megpróbálhatod neked segíteni egy részletes összefoglalóval.

A hozzátápit viszont NE KEZDD MÉG EL, csak tápszeres babáknál sem ajánlott 6 hónapos kor előtt!!! (Csak ezt sajnos szinte mindenki rosszul tudja.)

2010. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!